Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Moderni putekļu sūcēji jūsu mājsaimniecībai

Tīras apkārtējās vides nodrošināšana ir laikietilpīgs process, tāpēc ir būtiski izvēlēties funkcionālu, kā arī vajadzībām piemērotu uzkopšanas tehniku, kas palīdz ātri un uzticami tikt galā ar jebkuriem netīrumiem un putekļiem. Viena no neatņemamām ikvienas mājsaimniecības sastāvdaļām ir putekļu sūcējs. Tas palīdz nodrošināt ne tikai tīru apkārtējo vidi, bet arī rūpējas par mājokļa iemītnieku veselību, samazinot alerģiju simptomu risku. 

Putekļu sūcēji ikvienam mājoklim

Zīmola Kärcher produktu klāstā ir iespējams atrast putekļu sūcējus, kas lieliski kalpos gan maza vienistabas dzīvokļa, gan lielas privātmājas uzkopšanai, un spēs nodrošināt nevainojamu rezultātu.

  • Putekļu sūcējs ar maisu

Kärcher putekļu sūcējs ar maisu lieliski kalpo kā uzkopšanas palīgs gan dzīvokļos, gan mājas. Pateicoties putekļu sūcēja maināmās jaudas vadībai, tas spēj efektīvi tikt galā ar dažādiem netīrumiem. Uzkopšanas piederumu novērtēs cilvēki ar alerģijām, jo izsūktie netīrumi uzreiz tiek savākti maisā. Tas padara putekļu sūcēja apkopes procesu ātru un ērtu, jo maisu no ierīces var izņemt, nesaskaroties par netīrumiem un neizplatot putekļus atpakaļ telpā.

  • Bezmaisa putekļu sūcējs

Pateicoties tā kompaktajam izmēram, Kärcher bezmaisa putekļu sūcējs lieliski iederas dzīvokļos un mazākās mājas. Taču tā parocīgais izmērs nebūt nemazina uzkopšanas ierīces veiktspēju. Putekļu sūcēji ir aprīkoti ar tādiem papildu piederumiem, kā HEPA higiēniskajiem filtriem un parketa uzgaļiem. Tie nodrošina pat no smalkākajiem putekļiem brīvu mājokli, tādējādi palīdzot cīnīties ar alerģiju izraisošām daļiņām. Atšķirībā no putekļu sūcēja ar maisu, tas netīrumus savāc caurspīdīgā atkritumu konteinerā. Tas dod iespēju labi redzēt, kad tvertne ir jāiztukšo. Turklāt, šis netīrumu savākšanas princips ļauj ietaupīt līdzekļus, jo nav nepieciešams iegādāties filtru maisus.

  • Putekļu sūcējs ar ūdens filtru

Maksimālu tīrīšanas jaudu un higiēniskākos apstākļus mājoklī nodrošinās putekļu sūcējs ar ūdens filtru. Atšķirībā no parastā putekļu sūcēja, tas darbojas, izmantojot dabisko ūdens spēku, kas rodas, kad filtrā ātri tiek griezts ūdens. Tas nodrošina to, ka izplūstošais gaiss ir pietiekami tīrs pat alerģijas slimniekiem. Arī konteinera iztukšošanas laikā nav jāraizējas par alergēnu ieelpošanu, jo putekļu sūcēja lietošanas laikā visas sīkās daļiņas tiek izskalotas ar ūdeni.

  • Putekļu sūcējs ar akumulatoru

Putekļu sūcējs ar akumulatoru ir veiksmīgs risinājums ne tikai mājokļa, bet arī automašīnu uzkopšanai. Tas nodrošina maksimālu pārvietošanās brīvību un spēj piekļūt jebkurai vietai. Trīspakāpju filtru sistēma nodrošina īpaši tīru izplūdes gaisu. Turklāt, tvertnes iztukšošana ir iespējama ar vienu pogas spiedienu.

Tīrība mājas remontdarbu laikā

Kärcher produktu klāstā ietilpst arī ierīces, kas palīdzēs cīņā ar netīrumiem remontdarbu laikā. Parasti, veicot būvniecības vai remontdarbus, netīrumu apjoms mājoklī ir vairākkārt lielāks nekā ikdienā, tāpēc ar putekļu sūcējiem, kas paredzēti mājas tīrīšanai, vien nepietiek. Par laimi, lielos uzkopšanas darbus var atvieglot celtniecības putekļu sūcējs. Tam ir liela jauda un ietilpība, kā arī tas spēj droši savākt veselībai bīstamas vielas. Celtniecības putekļu sūcējs efektīvi spēj savākt ne tikai putekļus uz netīrumus, bet arī rupjus materiālus, kas var veidoties pēc urbšanas, betona apstrādes un citiem virsmu apstrādes darbiem. Tāpēc tas būs efektīvs palīgs telpu uzkopšanā  starp remotdarbu posmiem, kā arī pēc to pabeigšanas.

Atrodiet sev piemērotāko uzkopšanas palīgu ražotāja mājaslapā kaercher.com.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.