Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mēmeles ceļu neremontēs, bet piedāvās pārņemt pašvaldībai. Aizkraukles novada vadība par šādu ieceri nav informēta

Pavasaris ir pārbaudījums lielākajai daļai grants ceļu, līdz ar to arī autobraucējiem. Mazzalves pagasts nav izņēmums, kur ik gadu grūtības sagādā pārvietošanās pa ceļu no Mazzalves līdz Mēmelei.
Šo ceļu izmanto vietējie iedzīvotāji, kuriem jānokļūst līdz saviem īpašumiem, tur kursē autobuss, kas skolēnus nogādā uz mācību iestādi, kā arī uz darbu dodas valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” filiāles “Mēmele” darbinieki.
“Mēmeles” vadītājs Laimonis Klimovičs atzina, ka no gandrīz piecus kilometrus garā posma apmēram kilometrs ir teju neizbraucams. Un tā tas ir gan pavasaros, gan rudeņos, kad uzrūgst mālainā kārta. Viss atkarīgs no laika apstākļiem, bet nevar paļauties tikai uz to, ka pēc šķīdoņa ceļš nožūs. Tam nepieciešams remonts, jo ceļš jau ir zemāks par līdzās esošo lauku. Nepieciešams atjaunot novadgrāvjus, taču vislabāk būtu melnais segums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.