Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Meklējot sevis labāko versiju

Krītot no četru kilometru augstuma, dzīvi nepārdomā
Ievas Rusiņas dzimtā puse ir Latgale, Preiļi, un gan pati, gan viņas ģimene runā latgaliski. Tomēr jau vairākus gadus Ievas dzīve rit Koknesē un Aizkrauklē. Ikdienā viņas darbs saistīts ar biroju, datoru, toties pārējā laikā biroja meitene pārtop dzīves baudītājā, kura dzīves garšu, adrenalīna devu iegūst, lecot no četru kilometru augstuma un citādi pakļaujot savu dzīvību apzinātam riskam.
Noder arī nepareizās izvēles
— Es teiktu, arī pēc Eiropas standartiem: esi jauniete — trīsdesmitgadniece.
— Tā tas ir, lai gan nezinu, kāpēc Latvijas likumi noteic, ka pie mums jaunietis ir līdz 25 gadu vecumam. Tas ir dīvaini.
— Pirms aptuveni desmit gadiem arī tu, tāpat kā šodien vidusskolas absolventi, sev uzdevi jautājumu — ko darīt tālāk? Vai tagad savu izvēli vari saukt par pareizu?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.