Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mazzalves pagasta mežā apmaldās cilvēks

10. septembra vakarpusē Aizkraukles novada Mazzalves pagastā mežā bija apmaldījies cilvēks. Sazinoties ar cilvēku pa mobilo telefonu un izmantojot autocisternas skaņas signālu, cilvēks atrasts un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem — informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

10. septembrī ap vienpadsmitiem vakarā Sērenes pagastā dega pārvietojamā pirts 6 m2 platībā.

Svētdien pēcpusdienā Lielajā Daugavas ielā, Jaunjelgavā, divstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā, dega elektrības vads. Pīlādžu ielā, Aizkrauklē, šķūnī dega atkritumi viena kvadrātmetra platībā.

Citviet Zemgalē

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien pēcpusdienā Jelgavas novada Zaļenieku pagastā dega traktors 8 m2 platībā.

Neilgi pirms vienpadsmitiem vakarā Viestura ielā Jēkabpilī dega reklāmas baneris 0,01 m2 platībā. Ugunsgrēks nodzēsts pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Sestdien no rīta Jelgavas novada Zaļenieku pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes, pārbaudīja, vai no tās nenotiek šķidrumu noplūde un atgāza to uz riteņiem. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, cietušie jau atradās mediķu aprūpē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēcpusdienā Jelgavas novada Vircavas pagastā dega labības rugāji 1 hektāra platībā, bet Līvbērzes pagastā vienstāva neapsaimniekotā ēkā dega siena ruļļi 200 m2 platībā. Ap desmitiem vakarā Laimas ielā Jelgavā dega dēļi un atkritumi 8 m2 platībā. Savukārt ap vienpadsmitiem vakarā Aizkraukles novada Sērenes pagastā dega pārvietojamā pirts 6 m2 platībā.

Bauskas novada Iecavas pagastā vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji.

VUGD aicina iedzīvotājus, pirms apkures sezonas uzsākšanas, iztīrīt sava mājokļa dūmvadu, lai novērstu sodrēju degšanu tajā. Degoši sodrēji ir bīstami, jo ne tikai bojā pašu dūmvadu, bet, dzirkstelēm nokļūstot uz ēkas konstrukcijām, var izraisīt arī plašāku ugusngrēku.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 9. septembra plkst. 6.30 līdz 12. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus — 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums. VUGD kopumā saņēma 177 izsaukumus — 66 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā trīs uz meža ugunsgrēkiem, 79 uz glābšanas darbiem, bet 32 izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.