Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mazzalvē Tēva dienā jāceļ telts un jāpārvar purvs

Mazzalvē Tēva dienā pie Ērberģes muižas pulcējās bērni ar saviem tētiem, lai aktīvi kopā pavadītu laiku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diena sākās ar tēvu vaļasprieku izstādes apmeklējumu Ērberģes muižas kamīnzālē. Kā liecina izstādes eksponāti, Mazzalvē tēti pārsvarā ir mednieki, izstādes apmeklētāji apbrīnoja Jāņa Baltača kokgriezumus un Gvido Drevinska metālkalumus, ar interesi skatījās arī Jāņa Lisovska dažādās valstīs iegādāto interesanto alus krūžu kolekciju.

Katra ģimenes komanda saņēma uzdevumus, kas bija jāveic tūrisma trasītē – jāpārvar šķēršļu josla, jāiziet labirints, jāuzceļ telts, ar pašu parkā sameklētu iekuru jāiekurina ugunskurs, pa ciņiem “jāpārvar purvs” un jāpierāda sevi virvju šķēršļu joslā. Tētu komandas kopā lieliski un ar prieku tika galā ar visiem uzdevumiem, krājot par katru veikto darbu žetonus-konfektes.

Tēva dienas dalībnieki piedalījās arī Glika ozola stādīšanas pasākumā, katrs pieliekot roku. Nu Ērberģē pie Marijas tilta zaļos īpašais Glika ozols.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums noslēdzās ar komandu kapteiņu – tētu apbalvošanu. Katras komandas kapteinim Tēva dienā SIA “Impro ceļojumi”, ko vada novadnieks Vilnis Klinovičs, dāvāja krekliņu un cepurīti ar “Impro” logo. Tad vēl kopīga desiņu cepšana ugunskurā un neliela cienāšanās.

Tēva diena Mazzalvē pavadīta aktīvi visai ģimenei kopā. Par spīti ne visai saulainajam laikam pasākuma dalībniekos bija gandarījums un svētku sajūta.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.