Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mazzalvē par naudu raisās kaislīgas diskusijas

Pirmdienā Aizkraukles novada domes vadība un pašvaldības vadošie speciālisti devās uz Pilskalnes un Mazzalves pagastu, lai tiktos ar iedzīvotājiem. “Staburags” apmeklēja tikšanos Mazzalvē, kur naudas dēļ izvērtās skaļas diskusijas, un troksnis reizēm bija kā tirgus laukumā.
Skaļi aizstāv savas intereses
Uz tikšanos atnākušo mazzalviešu nebija daudz, taču viņi prata skaļi aizstāvēt savas intereses. Tikšanās sākumā Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums pastāstīja par šādu pasākumu mērķi — parādīt sevi, satikt un uzklausīt iedzīvotājus un viņu vēlmes un vajadzības, iepazīstināja ar atbraukušajiem un paslavēja Mazzalves pagasta ļaudis kā darbīgus un radošus, jo šis pagasts allaž bijis kā labs piemērs apkārtējiem izglītības, kultūras un arī saimnieciskajā jomā. “Mēs gribētu, lai visas vietas ir tādas kā pie jums. Tāpēc ceru, ka šī iemesla dēļ saruna nebūs par kādām primitīvām nesakārtotām lietām, bet tā varēs risināties augstākā līmenī,” sacīja novada vadītājs. Taču sapulces gaitā varēja manīt, ka uzslavas nav mīkstinājušas sanākušo sirdis, un aktīvajās diskusijās, kurās galvenie sasāpējušie jautājumi bija katastrofāli sliktais ceļš uz Mēmeli un sajūta, ka dzīve pagastā pēc reformas kļuvusi sliktāka, ieskanējās arī kāda dusmīgāka nots. Jau pašā sākumā Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieka Daiņa Vingra uzruna tika asi pārtraukta, aicinot nerunāt tukšu, bet konkrēti atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem. “Mēs gribam zināt, ko konkrēti Aizkraukles novada pašvaldība šogad dos mūsu pagasta attīstībai? Un kādus projektus jūs mums varat piedāvāt?” jautāja mazzalvietis Arvīds Grigāns, piebilstot, ka dzīve pagastā pēc apvienošanās lielajā Aizkraukles novadā tajā pusē kļuvusi sliktāka visās jomās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.