Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mazzalvē laivo ar “Sēlijas laivām”

Biedrība “Sēlijas laivas” ir vadošā dabas tūrisma un pilsoniskās līdzdalības organizācija Sēlijā. Kopš dibināšanas 2018.gadā biedrība īpašu uzmanību pievērsusi lokālpatriotisma veicināšanai Sēlijas vēsturiskajā zemē, stiprinot vides izglītības prestižu un reģiona atpazīstamību. Regulāri tiek rīkoti izzinoši pārgājieni un laivu braucieni, lai atklātu, izceltu un popularizētu kultūras mantojumu Sēlijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sēlijas laivām” izveidojusies ļoti laba sadarbība ar Mazzalves pamatskolu, nodrošinot aktīvās vides nodarbības, dodot ieskatu dabas tūrisma darba specifikā un veidojot praktisko pieredzi. Mazzalvieši kopā ar “Sēlijas laivām” ir iesaistījušies Dienvidsusējas tīrīšanā un nu jau otro gadu ar Aizkraukles novada pašvaldības finansiālu atbalstu iesaistās “Sēlijas laivu” projektā, gūstot pieredzi ūdenstūrismā, 22.maijā laivojot Dienvidsusējā pie Ērberģes muižas un Marijas tilta. Pēc skolēnu atzinuma tā bija lieliska, aktīva un ļoti saliedējoša diena, jo visiem 1.-9. klašu skolēniem bija iespēja izmēģināt spēkus un veidot iemaņas laivošanā, vecāko klašu skolēni draudzīgi palīdzēja apgūt laivošanas prasmes jaunākajiem. Ievadnodarbība bija arī pirmsskolas bērniem – iepazīšanās ar drošības noteikumiem, drošības vestu izmēģināšana, iepazīšanās ar laivām. Vecākie pirmsskolēni, kuru vecākiem bija iespēja vakarpusē atnākt, ,laivoja kopā ar vecākiem.

Aktīva, saliedējoša diena. Paldies “Sēlijas laivām”, Santai un Ričardam Šmitiem personīgi par lielisko projektu, kurā mazzalviešiem bija iespēja iesaistīties!

Autors: Žanna Miezīte

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.