Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mazāks nodoklis būtu liels atvieglojums

Mēs nesen kafejnīcu Neretā aizvērām. Grūti izdzīvot. Augustā tā vēl darbojās, tagad strādājam, bet mazos apjomos, pārsvarā kafejnīcas telpās gatavo produkciju pārdošanai veikalā, kā arī porcijas līdzņemšanai. Ja atbrauc autobuss ar ekskursantiem un laikus piesakās, mēs gatavojam. Lielākā problēma ir darbinieku trūkums. Nesen aizgāja darbiniece, bet jaunu viņas vietā nevaram atrast. Bijusī pavāre pie mums strādāja daudzus gadus, bet pēdējā laikā slodze kļuva lielāka, tāpēc izlēma aiziet. Problēma arī tajā, ka laukos kafejnīcām nav apgrozījuma. Neretai no visām pusēm uzliktas ceļa zīmes, kas aizliedz centrā iebraukt kravas mašīnām. Tas arī nozīmē daudz mazāk klientu. Nodokļi ir lieli, kā arī biznesu sabojāja kovida laiks. Tad no savas kabatas divus gadus vajadzēja segt kafejnīcas izdevumus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.