Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Māsu dienā mediķiem dāvina galdiņu

PRIECĪGI DĀVINOT. SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne (no kreisās) ir priecīga, saņemot gan koka galdiņu, gan skolas veidoto ierāmēto pateicības rakstu, kurā atzinīgi novērtēts mediķu grūtais darbs. Savukārt Aizkraukles Profesionālās vidusskolas pārstāvji ir priecīgi dāvinot. Līdzās — topošie 3. kursa būvizstrādājumu galdnieki, plenēra dalībnieki Linards Baumanis, Ingars Dieriņš un profesionālo priekšmetu skolotājs kokapstrādes nozarē Jānis Madžulis.

Darbs tapis radošajā plenērā “Koks — veselības spēks”

Vakar, Starptautiskajā māsu dienā, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas audzēkņi Aizkraukles slimnīcai uzdāvināja pašu gatavotu koka galdiņu un saldumu trauku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Galdiņš tapis radošajā plenērā “Koks — veselības spēks”, kuru organizēja Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums. Šādi plenēri notiek katru gadu, un tajos piedalās arī Aizkraukles skola. Ja darbi top uz vietas Kuldīgā, tie tur arī paliek, bet, ja audzēkņi tos gatavo savā skolā, tad darbi paliek skolai vai arī kļūst par dāvinājumu. Vienbalsīgi ticis nolemts, ka koka izstrādājums tiks dāvināts mediķiem, novērtējot viņu smago darbu kovida laikā.

“Lai nolemtu, ko gatavot, pajautājām pašiem mediķiem, un mūsu domas sakrita. Mēs ļoti augstu vērtējam un apbrīnojam jūsu darbu,” dāvanas pasniegšanas brīdī sacīja skolas direktore Ruta Krūkle. “Ir jauki, ja tu dod, un saņēmējs ir priecīgs saņemot, tā ir liela vērtība.”

Viens no nosacījumiem dalībai plenērā bija datorizētās kokapstrādes iekārtas izmantošana, kas arī tika izdarīts. Galda kājas veidotas kā augošs koks ar zariem, simbolizējot spēku un veselību.

“Mums ir liels pārsteigums par dāvanu, par to, ka izglītības iestāde novērtē mediķu darbu,” sacīja SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne. Pēc remonta galdiņš tiks novietots vienā telpā un fotogrāfija nosūtīta skolai. 

SALDUMU TRAUKS. To izgatavojuši skolas topošie 2. kursa būvizstrādājumu galdnieki. Tā saturu, izņemot konfektes, veidojuši Aizkraukles Profesionālās vidusskolas topošie konditori. Trauks nav plenēra darbs, bet skolas audzēkņu ikdienas veikums, domājot par dāvanām sadarbības partneriem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.