Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Māsa olimpiskajās spēlēs paveic neiespējamo misiju

Aizvadītajā pirmdienā atgriezos no slēpošanas sacensībām Somijā. Piedalījos, lai uzturētu sevi formā, gatavojoties pasaules junioru čempionātam, kas notiks Norvēģijā. Tajā startēs arī mana māsa Patrīcija. Skolā mācības aizvadītajā nedēļā notika attālināti. Mācījos un trenējos mājās, ko darīt, netrūka.
Turu īkšķus un sekoju līdzi māsas panākumiem Pekinas olimpiskajās spēlēs. Periods pirms olimpiādes bija stresa pilns un sarežģīts visai mūsu ģimenei. Patrīcijai neizdevās uz Pekinu doties paredzētajā laikā. Vēlāka izlidošana ietekmēja treniņu procesu, nebija viegli arī emocionāli un psiholoģiski. Ierašanās laikus palīdzētu veiksmīgāk pielāgoties augstkalnes apstākļiem. Māsai bija emocionāli grūti, mums visiem bija, kad apšaubāmu Covid-19 testa rezultātu dēļ viņa nevarēja iziet uz starta skiatlona sacensībās. Es teiktu, ka tieši šajās sacensībās viņai bija vislielākās cerības izcīnīt augstu vietu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.