Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Martā Aizkraukles novadā rīkos jaunā teritorijas plānojuma apspriešanu

Foto no pp.lv

Martā Aizkraukles novada pašvaldība rīkos jaunā teritorijas plānojuma apspriešanas sanāksmes novada pārvaldēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik teritorijas izmantošanu un tās nosacījumus novadā regulē seši pieejas ziņā atšķirīgi bijušo novadu teritorijas plānojumi – Aizkraukles, Kokneses, Pļaviņu, Jaunjelgavas, Skrīveru un Neretas novada, skaidro pašvaldībā.

Tā kā vairāki no šiem plānojumiem ir tapuši pirms desmit un vairāk gadiem, tos nepieciešams izvērtēt un aktualizēt, izstrādājot vienotus attīstības nosacījumus visai novada teritorijai.

Lai pārrunātu un uzklausītu viedokļus par iespējamiem risinājumiem, strādājot pie teritorijas plānojuma teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem un visa novada funkcionālo zonējumu, sanāksmes tiks organizētas katrā novada pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sanāksmes notiks 5.martā Neretas apvienības pārvaldē un Jaunjelgavas apvienības pārvaldē, 20.martā Skrīveru pagasta pārvaldē un Aizkraukles novada domē, bet 27.martā Kokneses apvienības pārvaldē un Pļaviņu apvienības pārvaldē.

Kā ziņots, 2023.gada martā Aizkraukles novada pašvaldībā tika sākts darbs pie vienota novada teritorijas plānojuma izstrādes. To paredzēts pabeigt līdz 2025.gada maijam.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.