Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mākslas skolas skolotāja mēro ceļu uz Ukrainu

Pirms piekrist braucienam, Vaira pārbaudīja darba kalendāru, izrunāja ieceri ar ģimeni. Saņemot atbalstu, bez lielas vilcināšanās sākās gatavošanās ceļam. “Iesaistīties var jebkurš, bet vispirms nepieciešams izvērtēt savas spējas. Galvenā prasība — jābūt autovadītāja apliecībai, vēlama pieredze gariem pārbraucieniem, jo nobraukt tik lielu attālumu ir fiziski izaicinoši. Ir jāzina, uz ko iet. Tāpat nedrīkst baidīties, jāmāk reaģēt un strādāt komandā.”
Busiņš godam pilda savus pienākumus
Konvojs startēja Jaunmārupē. Pēc instruktāžas brīvprātīgajiem piešķīra automašīnas. Vaira sēdās pie zila Volkswagen busiņa stūres. “Automašīna bija “seniors pirmspensijas vecumā”, bet brauca labi un noteikti godam pilda savus pienākumus Ukrainā.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.