Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Māju pagrabi ar logiem nav piemēroti aizsargfunkcijai

Jāsaka, ka šī joma, problēma, ir labi aizmirsta vecā. Novadā sāksim to risināt ar objektu apzināšanu, kur ko var pielāgot patvertnei. Padomu laikā celtajām daudzdzīvokļu mājām ir beidzies vai drīz beigsies ekspluatācijās laiks. Tā teikt, ēkas nav jaunas. Otrs būtisks jautājums ir par atļauju pagrabus izmantot. Šo jautājumu jārisina iedzīvotāju kopsapulcēs. Pagrabtelpas pieder dzīvokļu īpašniekiem, katram sava domājamā daļa. Ja mājā dzīvojošo lielākā daļa būs pret patvertņu izveidi, process apstāsies. Ja to regulētu ar likumu valstiskā līmenī, tad jautājums būtu atrisināts. Turklāt ne visām mājām ir pilni pagrabi kā atsevišķs stāvs. Citām ir puspagrabi ar daļu virs zemes.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.