Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Likteņdārza Saieta namā notiks saruna ar Valdi Zatleru

25.novembrī plkst.13.00 Likteņdārza Saieta namā viesosies kādreizējais Latvijas Valsts prezidents (2007—2011), izcils ārsts, bijušais Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valdis Zatlers. Kopš 2011. gada, kad ierosināja referendumu par 10.Saeimas atlaišanu, V. Zatlers bija arī paša dibinātās Zatlera Reformu partijas priekšsēdētājs, bijis 11. Saeimas deputāts. Zatlers ir arī Likteņdārza patrons.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdis Zatlers: ” Kas priekš manis ir Likteņdārzs? Tas ir mūsu kopējais liktenis. Ir svarīgi, ka šāda vieta pastāv. Vieta, kas iemieso visu to, kas ar mūsu tautu ir noticis, notiek un notiks. Cilvēkiem šāda vieta ir nepieciešama”.

Valdis Zatlers ir ne tikai kādreizējais prezidents un daudzu pacientu iecienīts ārsts. Viņa biogrāfijā ir rakstītas daudzas aktivitātes un atbildības, kuras apstiprina spēcīgu, daudzpusīgu un dziļu personību. Savulaik viņš nodarbojies gan ar basketbolu, bijis bundzenieks.

Kad pirms 4 gadiem Rīgā tika apgaismots mūsu tautas simbols – Brīvības piemineklis , tas bija Valda Zatlera neatlaidīga darba un idejas rezultāts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdis Zatlers uzsver: “Visaugstākais punkts it tas, kas ir šobrīd. Nevis kavēties atmiņās, ko izdarīju, ko neizdarīju. Visvairāk man patīk runāt par šodienu.”

Jāatzīmē, ka cikls “Tikšanās ar personībām” Likteņdārza Saieta namā ļauj klātienē iepazīt cilvēkus, kuri devuši nozīmīgu pienesumu Latvijas kultūrā, politikā, zinātnē un citās jomās. Sarunu cikla pasākumā ieeja pasākumā par ziedojumiem

Par Likteņdārza Saieta namu

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2022.gada 18.augustā atklātais Saieta nams ir viens no centrālajiem objektiem Likteņdārzā un tas ir jauns kultūras un sabiedriskās dzīves centrs visā Aizkraukles novadā Projekta autors ir arhitekts Andris Kronbergs un SIA “Arhis Arhitekti”. Ēka telpiski veidota kā kalns vai tilta aizsākums, simboliski atainojot Likteņdārza ideju – no pagātnes uz nākotni.

Līdz ar Saieta nama uzbūvēšanu īstenojies Kokneses fonda sen lolots mērķis – radīt modernu un arhitektoniski augstvērtīgu celtni, kas dod iespēju Likteņdārzam darboties visu gadu.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.