Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Līga Rozenfelde krāj zvaigznes ceļā uz izaugsmi

Uzacis, skropstas, starpskropstu līnijas, lūpas — sievietes un arī kāda vīrieša sejas vizuālā uzlabošana ir koknesietes Līgas Rozenfeldes darba lauciņš. Šajā jomā viņa intensīvi mācās, apgūst Latvijā pieejamo augstākās raudzes profesionāļu sniegtās prasmes. Aizkrauklē tuvākajā laikā darbu sāks viņas permanentās kosmētikas kabinets.
— Teici, ka Koknesē dzīvo vien četrus gadus.
— Dzimtā puse ir Iecava, bet jau pēc vidusskolas Rīga pamazām kļuva par darba un mācību vietu. Septiņus gadus strādāju ABLV bankā klientu servisa apkalpošanas nodaļā, un, ja banka nebūtu likvidēta, noteikti strādātu vēl tikpat. Patīk darbs ar cilvēkiem. Vēlāk darbs kafejnīcās, bāros, viesnīcas “Monika Centrum Hotel” restorānā un bārā “Sokrāts”, vasaras pasākumos “Baltic beach” un “Summer sound” VIP zonās un naktsklubā “Radio bārs”.
Pirms četriem gadiem, vīra, kurš ir koknesietis, rosināta, pārcēlos uz Koknesi. Pirmajā pusgadā vēl turpināju ik dienu braukt uz Rīgu. Tagad, to laiku atceroties, pati par sevi brīnos, kā to varēju. Jaunākais bērns tikko bija sācis iet dārziņā. Cēlāmies agri, lai jau septiņos izbrauktu uz Rīgu, vēlu vakarā atpakaļ. Pēc Rīgas kādu laiku par viesmīli bārmeni strādāju Koknesē, kafejnīcā “Panna”. Šeit nebija problēmu ar vietu bērnudārzā, turpretī Rīgā pat privātajos bija jāgaida gads, pusotrs. Īres maksa Rīgā bija kosmiska, un tas bija vēl viens iemesls pārcelties.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.