Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Liepājas autobusu parka” padome ievēlēta jaunā sastāvā

AS “Liepājas autobusu parka” padome ievēlēta jaunā sastāvā, kā arī veiktas izmaiņas valdes sastāvā, aģentūru LETA informēja “Latvijas autobusu parka” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Liepājas autobusu parka” padomē darbu turpinās padomes priekšsēdētājs Edgars Dupats, kā arī padomes locekļi Atis Deksnis, Didzis Jēriņš un Harijs Krongorns, savukārt no jauna padomē ievēlēts Ivars Gulbis. Vienlaikus no “Liepājas autobusu parka” valdes locekļa amata atbrīvots Māris Ārbergs, tādējādi kompānijas valde pašlaik darbojas nepilnā sastāvā.

Gulbis pievienojas “Liepājas autobusu parka” padomei kā eksperts jurisprudences jautājumos. Viņš ir ieguvis bakalaura grādu tiesību zinātnē Latvijas Universitātē un kopš 2007.gada ir zvērinātu advokātu biroja “Triniti” dibinātājs un vadītājs.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Liepājas autobusu parka” valdes priekšsēdētājs kopš 2014.gada ir Leonīds Krongorns un valdes locekle kopš šā gada janvāra ir Anna Valtere. Vienlaikus kompānijas padomes priekšsēdētājs Dupats un padomes loceklis Krongorns ir amatā kopš 2012.gada, bet padomes locekļi Deksnis un Jēriņš – kopš 2020.gada.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstīts, ka “Liepājas autobusu parka” apgrozījums pagājušajā gadā bija 15,406 miljoni eiro, kas ir par 41% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga vairākkārt, sasniedzot 3,603 miljonus eiro.

Pēc Konkurences padomes 2022.gada 29.marta lēmumā par Konkurences likuma pārkāpuma konstatēšanu “Liepājas autobusu parka” darbībās, uzņēmuma mazākuma akcionārs (34,85%) ir Liepājas pašvaldība, bet 59,83% akciju pieder SIA “LAP1R”, kas, pēc “Firmas.lv” datiem, pastarpināti pieder Andra Šķēles (67%) un Aināra Šlesera (33%) ģimenēm.

Kompānija “Liepājas autobusu parks” reģistrēta 1995.gadā.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.