Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lielzalves muižā atklāj putnu ciemu

Visas darbošanās saistītas ar dabu un tūrismu
Nedēļas nogalē daudzviet Latvijā notika Putnu dienu pasākumi. Lielzalves muižā šajā dienā atklāja putnu parku, tā kokos stiprinot vairāk nekā 20 jaunu putnu būrīšu.
Skolotāja Ilga Cera no Zalves, kas aktīvi darbojas Sēļu klubā un ir viena no Lielzalves muižas labajiem gariņiem, pastāstīja, ka ideja par jauniem putnu būrīšiem muižas parkā radās jau pagājušajā gadā. Šogad, atzīmējot Putnu dienas, iecere īstenota. Sēļu kluba vadītāja Ilma Svilāne pastāstīja, ka izsludināts konkurss par interesantāko putnu būrīti un tajā aicināts piedalīties ikviens, kā arī aicinājums nosūtīts vairākām tuvākās apkārtnes skolām. Līdz Putnu dienas pasākumam 2. aprīlī parka kokos bija izvietoti 19 jauni putnu būrīši, pasākuma dienā Lielzalves muižā tika nogādāti pieci un muižas darbnīcā neretietis Māris Usāns kopā ar dēlu Arvi sanagloja vēl vienu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.