Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lieldienu kausu minifutbolā iegūst “Mazzalve”

16.aprīlī Ērberģes muižas sporta laukumos norisinājās futbola kluba “Rastafari” Lieldienu kausa izcīņa. Spītējot aukstajam ziemeļu vējam, sacensībā iesaistījās sešas komandas – “Rastafari”, “Mazzalve”, “Mēmele”, “Veina Mazzalve”, “Salas puikas” no Jēkabpils novada un “Puikule” no Limbažiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmo reizi nopietnās sacensībās ar panākumiem piedalījās jaunizveidotā un treniņus uzsākušā futbola kluba “Veina Mazzalve” vecākie audzēkņi kopā ar treneri Deividu Vanagu un divu audzēkņu tēti. Aizvadītajās piecās spēlēs puikas guva uzvaru pār “Mēmeli” (2:1), kā arī nospēlēja neizšķirti (0:0) pret spēcīgo Jēkabpils novada komandu “Salas puikas”. Ar vārtu guvumu komandā izcēlās Kristiāns Bardi un Valters Niedra.

Nepārspēti palika un kausu un zelta medaļas izcīnīja komanda “Mazzalve”, kurā spēlēja Alens Tomass Griškevičs, Raitis Lapiņš, Mārcis Bīmanis, Reinis Zariņš, Andris Bīmanis, Ervīns Ūzans, Mareks Dobrovoļskis, Jaroslavs Bīmanis un Rolands Rubīns. 2.vietu un sudraba medaļas un mazo kausu izcīnīja puiši no Limbažiem. Godpilnā 3.vieta un bronzas medaļas – futbola kluba “Rastafari” komandai.

Sportiski un azartiski pavadīta diena. Prieks par jauniešiem, kuri brīvo laiku pavada lietderīgi. Paldies Deividam Vanagam par lieliski noorganizēto pasākumu!