Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lieldienas Likteņdārzā Koknesē

Guntas Šmidres foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar daudzveidīgām nodarbēm aizvadīts Lieldienu pasākums Likteņdārzā Koknesē.

Vairāki simti cilvēku no tuvākas un tālākas apkārtnes Lieldienās pulcējās Likreņdārzā, kur varēja apgūt dažādas olu krāsošanas metodes ar dabiskajiem materiāliem, veidot Lieldienu dekorus, doties Lieldienu ekspedīcijā pa Likteņdārzu un noslēgumā saņemt “Fazer” dāvātos saldumus.

Uzņēmuma “Balticovo” dāvinātās 300 olas tika krāsotas visdažādākajos toņos. Kamēr ar pavasara ziediņiem un lapiņām rotātās oliņas krāsojās sīpolu mizās, kurkumā, sarkanajos kāpostos un mellenēs, tikmēr lieli un mazi piedalījās balonu darbnīcā un, protams, kārtīgi izšūpojās, lai vasarā nekož odi. Pēc brīža jau varēja doties atpakaļ uz Saieta namu, kur no katliem tika celtas ārā nokrāsotās olas. Tās atklājās visdažādākajos krāsu toņos un rakstos. Ja izdevās atrast savu rotāto, varēja ņemt līdzi uz mājām to, ja nē, tad izvēlēties no kopīgā šķīvja.

Kad visas svarīgākās darbības Lieldienu svinēšanai bija paveiktas, ikvienam bija iespēja nofotografēties milzīgajā zaķa olu ligzdā — tā šogad izgatavota varen ietekmīga un skaista.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.