Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lieldienās “Latvijas Pasts” pensijas un pabalstus izmaksās agrāk

2022.gada Lieldienu brīvdienu periodā – 15., 17. un 18.aprīlī – strādās atsevišķas pasta nodaļas Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā un Mārupē. 16.aprīlī strādās tās “Latvijas Pasta” nodaļas, kas ierasti atvērtas sestdienās, un to darbalaiks šajā dienā nemainīsies. Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras piešķirtās pensijas un pabalsti tiek piegādāti dzīvesvietā ar “Latvijas Pasta”starpniecību un kam izmaksa paredzēta no 12. līdz 18.aprīlim, tos saņems agrāk – informē Vineta Kļaviņa, vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lieldienu brīvdienu periodā – Lielajā piektdienā 15.aprīlī, Pirmajās Lieldienās 17.aprīlī un Otrajās Lieldienās 18.aprīlī – atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā un Mārupē. Strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit. Informācija par darbalaika izmaiņām ir pieejama arī uz vietas visās pasta nodaļās.

Sestdien, 16.aprīlī, strādās tās “Latvijas Pasta” nodaļas, kas ierasti atvērtas sestdienās, – šo nodaļu darbalaiks šajā dienā nemainīsies.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras izmaksātās pensijas un pabalsti, kuru piegāde dzīvesvietā paredzēta 12.aprīlī, klientiem tiks piegādāti un izmaksāti 11.aprīlī; 12.aprīlī pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums noteikts 13. un 14.aprīlī; 13.aprīlī pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums noteikts 15. un 16.aprīlī; savukārt 14.aprīlī pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums noteikts 17. un 18.aprīlī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.