Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lielākā daļa aptaujāto jaunjelgaviešu piekrīt maksāt 22,50 eiro par kubikmetra ūdens uzsildīšanu

Apstiprina karstā ūdens maksu Jaunjelgavā
Aizkraukles novada dome ārkārtas sēdē apstiprināja maksu par karstā ūdens uzsildīšanu patērētājiem Jaunjelgavas pilsētā — 22,50 eiro par viena kubikmetra uzsildīšanu, sākot no šī gada jūnija. Summai vēl jāpieskaita 12% pievienotās vērtības nodoklis.
Mazākumam būs jāpakļaujas vairākumam
SIA “EkoSil” karsto ūdeni piegādā astoņām daudzdzīvokļu mājām, skolai un bērnudārzam. Pagājušajā vasarā SIA “EkoSil” prasīja 19 eiro par MWh siltumenerģijas ūdens uzsildīšanai, šī gada aprīļa beigās piedāvāja 35 eiro par MWh, taču energoresursu cenu kāpuma dēļ nu pieprasīta jauna cena — 70 eiro par MWh. Kāpums ir no 6,15 eiro par viena kubikmetra karstā ūdens uzsildīšanu pērnajā vasarā līdz 11,31 eiro šī gada maijā un 22,50 eiro no jūnija.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.