Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Laumas A” administrācija pārceļas uz telpām Jaunceltnes ielā

CITĀS TELPĀS. Turpmāk namu apsaimniekotājs “Lauma A” bāzēsies sev piederošajās telpās Jaunceltnes ielā 13.
Gintas Grincēvičas foto

Norēķinu kasi ar laiku slēgs, bet skaidras naudas norēķinu sistēmu saglabās

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada pašvaldībai piederošajā Lāčplēša ielas 4. namā Aizkrauklē notiek rosība — telpas atstāj ilggadējais nomnieks, namu apsaimniekotājs “Lauma A”. Turpmāk uzņēmums bāzēsies vienuviet sev piederošajās telpās Jaunceltnes ielā 13.

Namu apsaimniekotājs līdz šim izmantoja abas ēkas — pilsētas centrā bija iekārtots administrācijas birojs, Jaunceltnes ielā ir garāžas jeb tā saucamā remontbāze. Paplašinot Jaunceltnes ielas ēkas telpas uz garāžu rēķina, izdevies radīt piemērotu vietu, kur sadzīvot kā administrācijas, tā tehniskajiem darbiniekiem. Teritorijā savulaik izbūvēts arī angārs, kurā uzglabāt tehniku.

Raugoties ilgtermiņā, pārcelšanās un uzņēmuma darbība vienuviet ir visizdevīgākais un ērtākais variants. Telpās nācās veikt uzlabojumus, taču uzņēmumam turpmāk nebūs jāmaksā nomas maksa par administrācijas telpām Lāčplēša ielā. Nebūs arī braukšanas vienam pie otra, kas bija saistīta ar dokumentu apriti un citām sadzīviskām lietām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēdējā laikā saziņa ar klientiem lielākoties notika attālināti — telefoniski vai e-pastā, arī līgumi tika slēgti elektroniski, tādēļ būtiskas izmaiņas aizkrauklieši nejutīs. Modris Bite, SIA “Lauma A” valdes loceklis, stāsta, ka namu apsaimniekotāja norēķinu kase Lāčplēša ielā turpinās strādāt līdz vasaras vidum, tad to paredzēts slēgt. “Iedzīvotājiem būs pieejamas alternatīvas. Jau šobrīd daudzi norēķinus veic elektroniski, mūsu klientiem būs iespēja norēķināties veikalu “Maxima” kasēs. Tā ka norēķini ar skaidru naudu būs iespējami arī turpmāk. Paredzēts, ka jaunā norēķinu sistēma paralēli esošajiem norēķinu veidiem darboties sāks tuvāko mēnešu laikā. Par juridiskās adreses maiņu un jauno centrālo tālruņa numuru ziņosim arī mūsu klientiem,” informē Modris Bite.

Pārcelties plānots pabeigt šī mēneša laikā. Namu apsaimniekošanas uzņēmuma darbinieki paralēli tiešajiem pienākumiem pārved mēbeles un dokumentāciju.

Avārijas dienesta numurs paliks nemainīgs 22317367. Administrācijas tālruņa numurs būs 22535544. Tālruņa numurs 65123110 tiks slēgts.

“Laumas A” administrācija Lāčplēša ielā aizņēma pusi otrā stāva. Pēc novadu apvienošanās pašvaldībai vajadzība pēc telpām ir palielinājusies. Centrālajā administrācijas ēkā Lāčplēša ielā 1A telpas aizņēma gan speciālisti, gan tās bija iznomātas arī uzņēmējiem un pakalpojumu sniedzējiem. “Turpmāk šīs telpas vēlamies izmantot pašvaldības vajadzībām, jo mums ir radusies šāda nepieciešamība. Pēc novadu reformas darbinieku skaits ir palielinājies. Attiecīgi esam gatavi piedāvāt telpas Lāčplēša ielā 4 citiem nomniekiem, kā arī izmantot tās atsevišķu pašvaldības pakalpojumu veikšanai,” stāsta Kaspars Sniedzītis, Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks. Idejas un iespējamie varianti esot dažādi, konkrētu apstiprinājumu gan pagaidām nav.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.