Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Lauku sētā” darbi padarīti. Kokneses pamatskola-attīstības centrs rīko speciālo skolu darbinieku spartakiādi

Baibas Skabas foto

Šonedēļ Kokneses pamatskolā-attīstības centrā norisinājās speciālo skolu darbinieku spartakiāde, kuras devīze bija: “Lauku sētā darba daudz!”. Tajā valdīja īsts sacensību gars un netrūka arī jautru brīžu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ja mēs būtu to zinājuši, ka tik daudz viesu mūsu sētā sabraukuši — gan no Zemgales, gan no Latgales, gan no Vidzemes un tālās Kurzemes! Mēs ļoti priecājamies, ka jūs esat šeit, ka jūs piedalāties mūsu kārtējā speciālo skolu darbinieku spartakiādē!” klātesošos uzrunāja Kokneses pamatskolas-attīstības centra direktores pienākumu izpildītāja Sanita Baltcere. Latvijas sirdī Koknesē visus sveica un drīzāk pie darbiem mudināja ķerties Kokneses apvienības pārvaldes vadītāja Agrita Vagoliņa. “Kā kārtīgiem latviešiem ir pieņemts, ja kārtīgi pastrādā, vajag arī kārtīgi atpūsties. Mūsu sēta šodien radījusi vidi, lai mēs izkustētos, atpūstos, lai būtu jautri, aizmirstos ikdienas darba raizes. Šīs dienas aktivitātēs būs sacensība, bet uzvarētāji būs visi, esot kopā, atbalstot viens otru, padziedot, pasmejoties, izdancojoties visas dienas garumā. Lai jums veiksmīga šī diena!” vēlēja Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes vadītāja Sarmīte Kļaviņa.

Lai svētki varētu sākties, mastā tika pacelts spartakiādes karogs, un to paveica jaunsargu instruktore Maija Zeilāne.

Talcinieki, kuru pulkā bija darbinieki no Zālītes un Pamūšas speciālās pamatskolas, Aleksandrovas, Viduskurzemes, Kalnsētas un Gaismas pamatskolas, nebija braukuši tukšām rokām. Pirms darbus sākt, apsveicinājās ar saimniekiem un sadāvināja ciemkukuļus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāteic, ka darba “Lauku sētā” tiešām bija daudz. Koknesieši nevienam nelika garlaikoties, bija likuši lietā radošumu, fantāziju, izdomu, atraktivitāti, sarūpējot jautras stafetes. Asas izjūtas nodrošināja “Lauku rallijs”, un tika meklēta “Adata siena kaudzē”. Kur lopi, neiztikt bez “Rumulēšanās”. Lai varētu izbaudīt “Ražas laiku”, jāliek lietā “Putnubiedēklis”. Gadījās arī pa “Cūkai maisā”, bet neveiksmes kompensēja “Lauku idille”, “Akmentiņi lec”, kā arī “Laimes pakava” un “Papardes zieda” meklējumi.

Kā vēlāk noskaidrojās, tāpat kā pērn, arī šogad vislabākie palīgi bija Aleksandrovas pamatskolas darbinieki, tātad nākamgad spartakiāde norisināsies Aleksandrovā. Kokneses pamatskolas-attīstības centra IT mentore un metodiķe Elīna Ivanāne pastāstīja, ka spartakiādes sarīkošanā iesaistījās visi darbinieki, kuri vēl nebija devušies atvaļinājumā.

Baibas Skabas foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.