Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Latvijas Pasts aicina mazos Latvijas iedzīvotājus laikus nosūtīt vēstules Ziemassvētku vecītim

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Latvijas Pasts aicina mazos Latvijas iedzīvotājus pasteigties nosūtīt vēstules Ziemassvētku vecītim, lai tās galamērķī nonāktu līdz svētkiem. Latvijas Ziemassvētku vecīša birojs atrodas Dienvidkurzemes novada Vērgales pagasta Ziemupē, savukārt Santa Klauss dzīvo Somijā. Lai vēstule sasniegtu adresātu, bērnu vecākiem jāpārliecinās, ka uz vēstules norādīta precīza saņēmēja un sūtītāja adrese, kā arī uzlīmēta atbilstošas nominālvērtības pastmarka. Latvijas Pasts atgādina, ka pēdējais sūtījumu piegādes datums Latvijā pirms Ziemassvētkiem ir 2023. gada 22. decembrī, bet pirms gadumijas – 29. decembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sākoties rosīgajam Adventes laikam, Latvijas Pasts aicina Latvijas mazos iedzīvotājus neaizmirst nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, bet bērnu vecākus – pārbaudīt, vai uz vēstules norādīta precīza Ziemassvētku vecīša adrese un uzlīmētas atbilstošas nominālvērtības pastmarkas.

Latvijas Ziemassvētku vecītis dzīvo Ziemupē, Dienvidkurzemes novadā, – ar Latvijas Pasta starpniecību Ziemassvētku vecīša biroja pastkastītē tiek nogādātas visas viņam adresētās vēstules. Ja uz vēstules kā saņēmējs ir norādīts Santa Klauss, atbilstoši noformēts un apmaksāts sūtījums sasniedz vecīti Somijā. 

Ziemassvētku vecīša adrese:
Ziemassvētku vecītis Rūķupē
Ziemupes pasts
Vērgales pagasts
Dienvidkurzemes novads
Latvija 
LV-3463

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Santa Klausa adrese:
Santa Claus
Tähtikuja 1
96930
Rovaniemi
Finland

Vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību 1,65 eiro, bet Santa Klausam Somijā – ar nominālvērtību 1,91 eiro.

Vēstuļu nosūtīšanai iespējams izmantot arī šī gada īpaši veidotās Ziemassvētku sērijas pastmarkas, kuras gleznojis mākslinieks Ludis Danilāns. Tās iespējams iegādāties ne tikai pasta nodaļās, bet arī uzņēmuma e-veikalā https://veikals.pasts.lv

Lai sūtījumi Latvijas adresātiem tiktu piegādāti pirms Ziemassvētkiem, tiem Latvijas Pastā jābūt saņemtiem, vēlākais, 15. decembrī, tāpēc aicinām to sūtīšanu neatlikt uz pēdējo brīdi!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.