Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība apbalvos aktīvākās organizācijas. Balvai izvirzīts arī Aizkraukles Vēstures un mākslas muzeja kolektīvs

Ekspozīcija “Padomju gadi”. Foto no aizkrauklesmuzejs.lv

Arodbiedrību namā šodien notiks Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) apbalvošanas pasākums, kurā LBAS Atzinības rakstus un balvas saņems aktīvākās arodorganizācijas un arodbiedrību jaunieši no visas Latvijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekus video uzrunā sveiks Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), un pasākuma atklāšanā piedalīsies labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) un Ministru prezidentes padomniece sociālās politikas jautājumos Dace Kļaviņa.

LBAS dalīborganizācijas apbalvošanai izvirzīja savas aktīvākās arodorganizācijas un jauniešus, kas ilgtermiņā ir devuši nozīmīgu ieguldījumu arodbiedrību kustības attīstībā un veidošanā un īpaši veiksmīgi darbojušies darbinieku sociālo, ekonomisko, darba tiesību un darba drošības interešu aizstāvībā, kā arī veicinājuši sadarbību ar darba devējiem un jaunu biedru piesaistīšanu.

Kopumā balvas un Atzinības rakstus saņems 16 labākās arodorganizācijas un četri aktīvākie arodbiedrību jaunieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijā “Labākā arodorganizācija” Latvijas Meža nozares arodbiedrība izvirzījusi Centrālvidzemes arodorganizāciju, Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) – Tukuma slimnīcas un poliklīnikas arodorganizāciju un Vidzemes slimnīcas arodorganizāciju.

Latvijas Industriālo nozaru arodbiedrība nominācijā izvirzījusi AS “Olainfarm” arodorganizāciju, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) – Dobeles novada arodorganizācijas Annas Brigaderes pamatskolas pirmorganizāciju, Ikšķiles pirmsskolas izglītības iestādes “Urdaviņa” pirmorganizāciju, Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes “Buratino” pirmorganizāciju.

Nominācijai izvirzīta Latvijas Kultūras darbinieku arodbiedrība, Aizkraukles Vēstures un mākslas muzeja darbinieku arodbiedrība, Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrība izvirzījusi VAS “Elektroniskie sakari” arodorganizāciju, kā arī nominācijai izvirzīta LAB “Enerģija” arodbiedrības patstāvīgā vienības “Latvenergo” arodorganizācija “Centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrība izvirzījusi SIA “LDz Cargo” Daugavpils lokomotīvju ekspluatācijas nodaļas arodorganizāciju, Rēzeknes ceha arodorganizāciju, Daugavpils ceha arodorganizāciju.

Tāpat Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrība izvirzījusi VAS “Latvijas dzelzceļš” sliežu ceļu pārvaldes Jelgavas ekspluatācijas daļu, kuras arodkomitejas priekšsēdētājs ir Aigars Ūdris

Latvijas Ceļu darbinieku arodbiedrība nominācijai izvirzījusi Administrācijas arodorganizāciju, Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un transporta darbinieku arodbiedrība “LAKRS” – SIA “Auces komunālie pakalpojumi” arodorganizāciju un Pašvaldības aģentūras “Jaunā muiža” arodorganizāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijā “Aktīvākais arodbiedrību jaunietis” izvirzīts Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības valdes locekle Inga Stafecka, Aizputes pagasta pamatskolas pirmorganizācijas priekšsēdētājs, LIZDA Jauno izglītības darbinieku padomes priekšsēdētājs Matīss Ļaudams, VAS “Latvijas dzelzceļš sliežu ceļu pārvaldes” Rēzeknes ekspluatācijas daļas arodkomitejas priekšsēdētājs Arnijs Brolišs, kā arī Reinis Kasparsons no Latvijas arodbiedrības “Enerģija” arodbiedrības patstāvīgā vienības AS “Rīgas Siltums” arodorganizācijas.

LETA

  Līdzīgi raksti

  Reklāma

  Atbildēt

  Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

  Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

  Ar cieņu,
  Staburags.lv komanda.