Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Latvietis mīl saldumus. Kurš Aizkraukles novadā strādājošs uzņēmējs apgrozījumu palielinājis par 45,8%?

Ilustratīvs attēls no abiem.eu

Saldumu ražotājs SIA “Skrīveru saldumi” pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.jūnija līdz 2022.gada 31.maijam, strādāja ar 3,851 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 45,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 8,8 reizes un bija 160 081 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Skrīveru saldumu” gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā finanšu gadā uzņēmums turpināja nodarboties ar saldumu ražošanu, kā arī strādāja pie mārketinga aktivitātēm un ieguva jaunus klientus.

Tāpat pērn “Skrīveru saldumi” turpināja darboties rentablās tirdzniecības vietās, kurās tiek pārdota uzņēmuma saražotā produkcija.

Uzņēmuma vadība norāda, ka šajā finanšu gadā “Skrīveru saldumi” turpinās strādāt pie jaunu produktu izveides.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.jūnija līdz 2021.gada 31.maijam, strādāja ar 2,641 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 1,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās divas reizes un bija 18 278 eiro.

Kompānija “Skrīveru saldumi” reģistrēta 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 894 320 eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir SIA “Dimdiņi” (99,68%), kamēr 0,13% pieder Ivetai Stalidzānei, bet pa 0,06% pieder Oskaram Bredikam, Sintijai Bredikai un Rinaldam Audzišam. Uzņēmuma patiesie labuma guvēji ir Stalidzāne, Audzišs, kā arī Sintija un Oskars Brediki.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.