Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lasītāju žūrija Aizkrauklē izvēlas labākās grāmatas

Aizkraukles novada centrālajā bibliotēkā aizvadīts lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” noslēguma pasākums. Tajā tika atklāts, kuras tad no žūrijā piedāvātajām grāmatām Aizkraukles lasītāju vērtējumā bijušas labākās un interesantākās, kā arī godināti žūrijas lasītāji piecās vecuma grupās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērnu žūrijā grāmatas lasītājiem piedāvātas piecās vecuma grupās – 5+, 9+, 11+, 15+ un pieaugušajiem. Katrā bērnu un jauniešu grupā čaklajiem lasītājiem bija jāizlasa un savs vērtējums jāsniedz par septiņām latviešu un ārzemju autoru jaunākajām grāmatā, pieaugušajiem jāizlasa piecas grāmatas.

Aizkraukles bibliotēkas lasītāju vērtējumā 5+ grupā par labāko atzīta Amēlijas Žavo grāmata “Mana negantā diena”, 9+ grupā – Marka Uves Klinga “Diena, kad ome salauza internetu”, 11+ grupā – Žaka Frīnsa “Sestklasnieki neraud”, 15+ grupā – Delfines de Vigānas “No un es”, pieaugušo grupā – Taras Vestoveras “Izglītotā”.

Kopā Latvijā aizvadītajā gadā lasīšanas veicināšanas programmā iesaistījušies 20 tūkstoši lasītāju un šodien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Lielajos lasīšanas svētkos tiks prezentētas tās grāmatas, kuras kā labākās novērtētas visu žūrijas lasītāju balsojumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.