Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lai runā darbi! Prezidentam jāspēj cilvēkus vienot ne tikai svētkos, bet arī ikdienā

Pāršķirstot plānotāju un atskatoties uz notikumiem, jāteic, ka šī izlaiduma sezona man bija ļoti nozīmīga. Izlaiduma laiks Jaunjelgavas apvienības izglītības iestādēs bija piepildīts ar pacilātām emocijām. Bērni godam pavadīti turpmākajās dzīves gaitās. Man kā apvienības vadītājai bija tas pagodinājums būt klāt šajā svarīgajā brīdī. Izlaidums ir tas brīdis, kad ikviens cenšas iedot absolventam no sevis labāko, vai tas būtu padoms vai kāda dzīves gudrība. Absolventa rokās tiek nodota atbildība par savu dzīvi, darbiem un mērķiem. Mani pārņēma pagodinājums, ka es varēju būt klāt mirklī, kad jauniešu panākumi un sekmes tiek novērtētas. Izlaidums kā tāds ir privāts pasākums, individuāli katram sagādā prieku un raizes, ko prasa gatavošanās lielajam notikumam. Esmu pagodināta, ka man bija iespēja būt klāt Jaunjelgavas apvienības absolventu nozīmīgajā dienā, dzirdēt par viņu sasniegumiem un redzēt, kā jaunieši saņem diplomus un pateicības. Viņu ieguldītais darbs ir novērtēts.

Jaunjelgavas apvienības pārvaldes vadītājas amatā aizvadīti vairāk nekā divi mēneši. Es turpinu mācīties un iepazīt darba specifiku. Nekad dzīvē neesmu nonākusi punktā, kad var teikt, ka visu zinu. Tā nekad nav! Pilnveide ir nerimstošs process. Jo vairāk es kaut ko uzzinu, tā saprotu, ka vēl daudz kas man ir jāmācās, jāpēta, jāanalizē un jāizzina. Šis ir “vienmēr mācies” darbs. Lai ietu līdzi tagadnei, saprastu vēsturi un paredzētu pāris soļu nākotnei, ir jāsaredz, jāsaprot un jāzina. Turpināšu strādāt un pilnveidoties, to darot.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.