Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Labākie pludmales volejbolā. Noslēdzies Aizkraukles novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā

Baibas Skabas foto

Pludmalē pie “Kapteiņa krodziņa” noslēdzās Aizkraukles novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Sacensības notika četros posmos, pirmo komandas aizvadīja maijā. Finālposmā volejbolisti sacentās par uzvarētāja godu posmā un par augstāku vietu kopvērtējumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vīru konkurencē noslēdzošajā posmā uzvaru izcīnīja duets “Braļukas” (T. Benjavs, V. Benjavs). 2. vieta komandai ar nosaukumu “Bumbieri” (V. Mozga, J. Tomaševskis), bronza — vienībai “777” (M. Petjukevičs, E. Lutinskis). Sacensībām komandā varēja pieteikt trīs spēlētājus, tādējādi nodrošinot spēlētāju dalību posmos arī gadījumos, ja kāds netiek.

Čempionātā kopvērtējumā vīru konkurencē uzvaru izcīnīja komanda “777”, kurai noslēdzošā posma sastāvu papildināja N. Vingris. 2. vieta kopvērtējumā vienībai “Irši” (V. Kalniņš, R. Kalniņš, R. Prīdāns), godalgoto trijnieku noslēdza komanda “Bumbieri”.

Dāmu konkurencē ceturtajā posmā uzvarēja duets “Eisiņš” (E. Kapele, L. Zeltiņa), 2. vieta komandai “Luckānes” (R. Luckāne, D. Luckāne-Pokrovska), 3. vieta apvienībai “Makvīni” (S. Ose, L. Mangule). Duets “Eisiņš”, kurā iepriekšējos posmos spēlēja arī K. Geidāne, rādīja stabilu sniegumu, izcīnot uzvaru arī kopvērtējumā. 2. vieta pludmales volejbola čempionātā vienībai “Bučo manu eisu” (R. Zekante, S. Caune), 3. vieta apvienībai “Makvīni”, kuru papildināja K. Ciniņa.