Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kultūrai nav robežu. Kāds bijis 2023. gads?

Jā, aizvadītais gads ir bijis tāds nebēdnīgs un piesardzīgs vienlaikus, ņemot vērā aktuālākos pasaules notikumus. Tikko sākām atkopties no pandēmijas radītajām sekām, kā sākās karš Ukrainā, kas ilgst jau gandrīz divus gadus, un diemžēl šis gads nebūs izņēmums. Prieks, ka ar kultūras pasākumu starpniecību ir iespēja nodot ziņu sabiedrībai par to, cik svarīgi ir atbalstīt Ukrainu cīņā ar agresoru. Aizkraukles novada domes un Kultūras pārvaldes nostāja šajā jautājumā ir viennozīmīga, tāpēc atbalsts ir jūtams un izmērāms. Uzteicamas ir visas iniciatīvas, kas veicina ziedojumu vākšanu atbalstam, piemēram, dažādi koncerti gan Aizkrauklē, gan citviet novada teritorijā. Jaunjelgavā visu februāri ziedēja finiera saulespuķu dārzs, bet atbalsta pasākumā tika saziedotas karavīriem nepieciešamās lietas un finanšu līdzekļi. Priecēja sabiedrības aktīvā līdzdalība un vienotība.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.