Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kriškalnieši vēlas būt Aiviekstes pagastā. Raisās asas diskusijas par jauno novada teritorijas plānojumu

Lai arī plānotā karte vēl nebija publiskota un teritoriju apvienošana ir viens no darba grupas rosinājumiem, šis jautājums satrauc Pļaviņu apvienības iedzīvotājus, kuri kuplā skaitā pulcējās uz šo tikšanos. Atsevišķu sanākušo iebildes bija tik skaļas, prasot runāt konkrēti par interesējošajām vietām, ka Attīstības nodaļas projektu vadītājai bija grūti iepazīstināt ar plānojuma izstrādes prezentāciju. Cilvēki vispirms bija neapmierināti ar informāciju par šo tikšanos, jo paziņojums pašvaldības mājaslapā un sociālajos tīklos bija ievietots novēloti, teksts neizprotams, kam tad pasākums domāts. Turklāt tā laiks paredzēts darba dienas vidū, kad to grūti apmeklēt strādājošajiem. Pateicoties pašu iniciatīvai, apziņojot cits citu par šādu pasākumu, cilvēki bija ieradušies, izsakot savas bažas un pretenzijas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.