Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kredīti kompānijām: kādus kredītus biznesam var noformēt Latvijā

Noformēt kredītu bankā ir sarežģītāk nekā noformēt parastu patēriņa kredītu. Piemēram, lai noformētu kredītu juridiskai personai ir nepieciešams sagatavot daudz vairāk dokumentu, tāpat nepieciešams galvotājs vai ķīla, pārliecinošs biznesa plāns un jābūt noteiktam ienākumu līmenim. Lēmums par kredīta piešķiršanu var ilgt 1-2 nedēļas un pozitīvas atbildes gadījumā juridiskai personai ir jāatskaitās par izlietotajiem kredīta līdzekļiem.

Jauniem uzņēmumiem ir vēl grūtāk: banka, izsniedzot kredītu šādam biznesam, iet uz noteiktiem riskiem, tāpēc kredītņēmējam ir jāpierāda, ka viņa uzņēmums būs ienesīgs un nebankrotēs. Tāpat, lai saņemtu naudu jaunam biznesam, klientam ir nepieciešami citi ienākumu avoti, jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi un fanšīzi – pārbaudīts biznesa modelis ir labs arguments bankai.

Tomēr banku kredīti biznesam ir alternatīva – tie ir kredītu no nebanku kredītkompānijām.

Kredīta veidi biznesam nebanku kredītkompānijās

Kredītkompānija Incredit piedāvā jūsu uzmanībai trīs finanšu produktu mazajam, vidējam, kā arī pavisam jaunam bizsnesam Latvijā:

1.       Naudas kredīts – summa no 100 līdz 15 000 eiro ar termiņu līdz 84 mēnešiem. 30% atlaide likmei (akcijas periodā). Ir iespējama pirmstermiņa atmaksa. Pirmais maksājums ar 0% likmi;

2.       Preces uz nomaksu – summa no 70 līdz 10 000 eiro ar termiņu līdz 60 mēnešiem. Kredītu var noformēt jebkurā tirdzniecības vietā: izvēlieties preci, saņemiet rēķinu faktūru un pozitīvas atbildes gadījumā, Incredit pārskaita naudu pārdevējam;

3.       Auto kredīts uzņēmumiem – summa līdz 25 000 eiro ar termiņu līdz 84 mēnešiem. Naudu saņemiet uzreiz pēc pozitīvas atbildes saņemšanas, pēc kā jums ir 60 dienas auto meklēšanai. Auto vērtībā līdz 15 000 eiro – bez ķīlas un bez KASKO.

Kā noformēt kredītu uzņēmumiem Incredit kompānijā

Vispirms jāaizpilda pieteikums – to var izdarīt online mājas lapā vai vienā no Incredit kreditēšanas centriem. Pieteikuma iesniegšanas brīdī juridiskai personai jābūt reģistrētai Latvijas teritorijā vismaz 6 mēnešus. Pieteikums tiek izskatīts 30 minūšu laikā, pēc kā tiek pieņemts lēmums. Nauda tiek pārskaitīta uz uzņēmuma vai pārdevēja bankas kontu (atkarībā no kredīta veida) pāris minūšu laikā pēc pozitīvas atbildes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.