Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kovboju rodeo Mēmelē

Foto no centra albuma

Kad vētras draudi ir paskrējuši garām, tad nekas nespēj aizkavēt sportiskākajiem Valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” iemītniekiem pulcēties kārtējās sporta spēlēs. Šogad rīkotāja gods tika filiāles “Mēmele” darbiniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

10. jūlijā filiāles “Mēmele” gleznainajā teritorijā saradās kovboji no centra “Latgale” filiālēm – “Kalupes”, “Kalkūniem”, “Krastiņiem”, “Litenes” un “Mēmeles” uz “Kovboju rodeo Mēmelē”. Komandas tērpušās atbilstoši tematikai, noskaņojušās kārtīgai cīņai un tā arī notika dažādās disciplīnās – “Kovbojvolejs”, “Pielādē un šauj”, “Jautrās bumbas”, “Iedzen mietu”, “Kovbojloms”, “Padzirdini kovboja zirgu”, “Trakais skrējiens”, “Laso mešana”, “Naudas maisu mešana” utt.

Katrs dalībnieks ar lielu azartu un degsmi pildīja dotos uzdevumus. Brīžiem kaislības sita augstu vilni, tomēr uzvarēja draudzība. Pirmā vieta “Kalkūniem”, otrā “Krastiņu” kovbojiem un trešā “Mēmelei”, ceturtā “Kalupei”un piektā “Litenei”. Tad dāvanas, cienasts, dejas un fotogrāfijas un ceļš mājup, lai vēl ilgi kavētos atmiņās par skaistajiem kopā pavadītajiem mirkļiem.

Paldies filiāles “Mēmele” darbiniekiem par košajiem, atraktīvajiem un jautrajiem centra “Latgale” iemītnieku sporta svētkiem 2023.

Autors: Inta Klimoviča

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.