Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kopābūšana mūs veido par patriotiem

Kā jebkurā skolā, arī Kokneses pamatskolā-attīstības centrā maija pēdējās darba nedēļas aizrit spraigi. Ļoti straujiem soļiem pienācis mācību gada noslēgums. Iepriekšējās nedēļas pagājušas priecīgā noskaņā. Saņēmām ziņu par to, ka esam ieguvuši “eTwinning skolas” nosaukumu un “Erasmus+ 2023” projekta apstiprinājumu, savukārt tautas deju kolektīvs ieguvis pirmo vietu deju konkursā “Deju pietura. Palsmane 2023”.
Aizvadītā bija projektu nedēļa “Skolas vide un apkārtne”, un piektdien bija brīnišķīgs tās noslēgums. Bērni darbojās gan praktiski, uzlabojot vidi un veidojot dažādus objektus skolas apkārtnē, gan veidojot projektus par to, ko viņi vēl vēlētos tur redzēt, lai varētu lietderīgi pavadīt brīvo laiku.
Pagājušajā nedēļā norisinājās atvērto durvju dienas. Šogad par iespējām mācīties skolā interesējās pirmsskolas vecuma un 1. klases bērnu vecāki.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.