Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kopā varam palīdzēt! Donoru skaits ir mainīgs, bet mērķis nemainīgs — vēlme palīdzēt cilvēkiem!

KOKNESĒ RĪKOTAJĀ DONORU DIENĀ asinis ziedoja arī aizkrauklietis Andrejs. Foto no L. Zukules albuma

Kokneses kultūras centrā 27. jūlijā notika Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Donoru skaits ir mainīgs, bet mērķis nemainīgs — vēlme palīdzēt cilvēkiem! Šajā reizē donoru dienu apmeklēja 38 donori, diviem rūpīgās VADC mediķes atteica iespēju ziedot asinis, tomēr liels prieks par trīs drosminiekiem, kas asinis ziedoja pirmo reizi.

Visi donori pateicībā saņēma “Dzintara” sarūpētu dāvanu — roku krēmu. VADC īpašas dāvanas saņēma Kristīne Jirgena, jo viņai šoreiz 30. reize, kad ziedo asinis. Arī pirmreizējie donori saņēma īpašu pateicību no VADC. Vairākiem donoriem tika lojalitātes karte, ar kuru var saņemt dažādas atlaides, arī Kokneses sporta centrā.

VADC un LSK Zemgales komitejas Kokneses brīvprātīgie pateicas Kokneses kultūras centra kolektīvam par telpu nodrošināšanu. Paldies Kokneses brīvprātīgajiem Daigai Andersonei, Silvijai Vēzei, Sigitai Lazdānei par palīdzību donoru dienas organizēšanā! Paldies regulārajiem atbalstītājiem — LSK Zemgales komitejai, LSK Kokneses apvienības nodaļai, biškopei Dacei Nebēdniecei par garšīgo medu, SIA “Kokne” (kafejnīca “Rūdolfs”) kolektīvam par piegādātām garšīgām pusdienām VADC darbiniekiem un brīvprātīgajiem! Paldies par hematogēnu no SIA “Ģ. Miezis” un veikalam “Volta” par sadarbību!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LSK Zemgales komitejas apmaksātā Kokneses brīvprātīgo organizētā ikgadējā akcijā “Bezmaksas holesterīna un cukura līmeņa noteikšana asinīs” pārbaudīt šos rādītājus atnāca 38 iedzīvotāji — vairākums Kokneses senioru. Paldies Inesei Bogopolskai no SIA “Mediq Latvija” par darbu!

Uz tikšanos nākamajā donoru dienā Koknesē 12. oktobrī!

Autors: Lība Zukule, Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses nodaļas brīvprātīgā

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.