Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koncerts Likteņdārzā pārcelts no 15. aprīļa uz 20. maiju

Otrais īpašā formāta cikla “rap AKApella” pasākums ar reperu Artura Skuteļa un indigo dalību tiek pārcelts uz 20. maiju
Informācija “rap AKApella” 15. aprīļa koncerta apmeklētājiem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo sestdien plānotais pasākums tehnisku iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 20. maiju. Paldies ikvienam, kas jau iegādājās biļetes – tās būs derīgas arī maija koncertā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram tikties 20. maijā vai citos Likteņdārza pasākumos.

Par “rap AKApella” pasākumu 20. maijā

Likteņdārza Saieta namā 20. maijā notiks jau otrais unikālā formāta “rap AKApella” notikums – pieredzējušais repa mākslinieks Arturs Skutelis un jaunais hiphopa pārstāvis indigo jeb aktieris Igors Šelegovskis savu dziesmu tekstus un īpaši sagatavotās programmas klausītājiem sniegs bez tik ierastā mūzikas pavadījuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Unikālais “rap AKApella” formāts nozīmē, ka sagatavotās programmas, autoru un izpildītāju dziesmu teksti ir bez muzikālā pavadījuma jeb “a cappella” formātā, ļaujot klausītājiem dzirdēt repa meistaru izpildījumu unikālā, daudz tiešākā un intīmākā atmosfērā.

Repa tekstu vēstījums ir blīvs, dinamisks un daudzslāņains, bagāts ar metaforām, atsaucēm un sižeta pagriezieniem un ierasti tas tiek papildināts ar muzikālo pavadījumu noteikta ritmiskā zīmējuma ietvaros, kas daļēji novērš uzmanību no dziesmas teksta. “rap AKApella” pasākumu mērķis ir nodot vēstījumu tiešākā veidā, atklājot jaunas šķautnes, un ļaut tempa dinamiku un akcentus diktēt pašam izpildītājam.

Katrā “rap AKApella” cikla koncertā uzstājas divi reperi. Pirmajā, kas notika šī gada 18. martā, Likteņdārzā bija ansis un Fiņķis, un apmeklētāji sekoja līdzi abu mākslinieku priekšnesumiem, brīžiem aktīvi iesaistoties un atbalstot savus mūziķus. Pirmais “rap AKApella” pasākums bija izpārdots.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerta sākums: plkst. 20.00. Paredzētas 140 sēdvietas.

Likteņdārzā ir padomāts par apmeklētājiem ratiņkrēslos, otrais “rap AKApella” koncerts būs pieejams arī 10 apmeklētājiem ar ierobežotām kustību spējām (kopā ar pavadoni).

Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss”: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/rap-akapella-arturs-skutelis-un-indigo-387852/

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.