Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koncertā “Deju varavīksne” parāda dejas stilu daudzveidību

Baibas Skabas foto

Aizkraukles kultūras centrā aizvadīts ilgi gaidītais un jau par tradīciju kļuvušais dejas dienas koncerts “Deju varavīksne”. Starptautisko dejas dienu atzīmējam aprīļa beigās un iepriekš koncerts arī tika rīkots tajā laikā, taču šogad tā organizatore Jana Vītoliņa dejotājus kopā aicināja maija izskaņā – Vasarsvētkos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dejas dienas mērķis ir popularizēt dažādus dejas stilus un parādīt, cik dažādi kolektīvi darbojas tepat Aizkraukles novadā un tuvākajā apkārtnē. Lai parādītu dejas daudzveidību, katru gadu koncerta dalībnieku pulkā tiek aicināti arvien jauni kolektīvi, taču tradicionāli to atklāj Janas Vītoliņas vadītās baleta studijas “Karnevāls” dejotāji.

Kā allaž, arī šogad kuplā pulkā uz skatuves bija hip hopa un ielu deju dejotāji. Pļaviņu dejotājiem no “Dancing Crystal” un aizkraukliešiem no “Sanivi flame” studijas šogad pievienojās “Dance Beat” dejotāji no kluba Aizkraukles un Jaunjelgavas filiālēm. Pirmo reizi koncertā bija aicinātas piedalīties brīvā stila deju grupas “Mozaīka” dāmas no Mazzalves Dzintras Noreikas vadībā, kuras visus aizrāva ar deju “Made in Ukraina” izpildījumu. Daudzus skatītājus savaldzināja balles deju studijas “Ēdelveiss” dejotāji Aināra Kārkliņa vadībā. Ne vienam vien koncerta apmeklētājam bija pārsteigums, ka Aizkrauklē kas tāds ir pieejams un izteica vēlmi pievienoties. Pirmo reizi koncertā uzstājās dejotāji no Jēkabpils danču kluba, kuru vada Maruta Mīlīga. Viņa strādā Skrīveru mūzikas un mākslas skolā, un šīs skolas kolektīvs “Kaema” nodrošināja dancotājiem muzikālo pavadījumu.

Skatītāji uzgavilēja arī dāmu deju kolektīvam “Kvēlziedes” no Daudzeses pagasta un treniņu grupai “Kustību virpulis”, kas darbojas Aizkraukles sporta centrā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.