Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Komentārs: vai jāpaaugstina eksāmenu prasību slieksnis?

SARMĪTE KĻAVIŅA,
Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes vadītāja
— Domāju, ka tas ir jādara, pamazām to vajadzēja celt jau iepriekš, jo pieci procenti pareizu atbilžu no visu jautājumu kopuma tomēr ir ļoti zems slieksnis. Darīt to no nākamā gada gan ir risks, jo pēdējie divi gadi attālinātajās mācībās ir pazeminājuši rezultātu līmeni. Tomēr vienmēr ir sajūta, vai kādas izmaiņas nav par ātru, lai gan šajā situācijā varēja būt lielāks pārejas laiks, un šis slieksnis palielinātos pakāpeniski. Tiem, kuri nākamgad sāks mācības vidusskolā, gan vajadzēs rēķināties, ka šie 20 procenti jau būs jāsasniedz. Agri vai vēlu pie šāda risinājuma bija jānonāk.
Esam analizējuši pagājušā gada rezultātus, un matemātika ir tā, kurā varētu būt lielākās problēmas. Citos mācību priekšmetos zināšanu līmenis praktiski nav zemāks par šiem 20 procentiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.