Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Komentārs: vai izjokojat citus 1. aprīlī un esat izjokoti arī paši?

1. aprīlis zināms kā joku diena, kad cilvēki izjoko cits citu. Par šo dienu ir daudz dažādu ticējumu, un viens no tiem vēsta — ja 1. aprīlī neviens nepiemāna, tad nav jābaidās no krāpniekiem. Vai izjokojat citus 1. aprīlī un esat izjokoti arī paši?
AGITA LINDENBERGA, folkloras kopas “Āre” vadītāja un skolotāja
— Gatavojos un gaidu šo dienu! Vienmēr ļauju saviem bērniem sevi izjokot, viņi cenšas to darīt. Viņiem ir arī gandarījums, ja tas izdodas, un tad kopā pasmejamies. Arī skolā noteikti ir joku pilna diena, un arī pati cenšos pajokot. Galvenais ir saglabāt nopietnu sejas izteiksmi un runāt pārliecinoši, ar atdevi. Tad notic.
Domāju, ka cilvēkiem patīk pajokot, un arī viesībās vai kādā kompānijā labprāt gribam kādu cilvēku, kurš draudzējas ar humoru. Tas pats ir ar filmām — ja zinām, ka tajā spēlēs aktieris, kurš prot jokot, būs laba. Ikdienā mums bieži vien ir daudz nopietnības un negatīvu emociju, tāpēc ir labi, ja par kaut ko var pasmaidīt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.