Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Komentārs: jau gadu dzīvojam un strādājam jaunajā Aizkraukles novadā. Vai izjūtat pārmaiņas?

LĀSMA RUŽA-RIEKSTIŅA,
Iršu pagasta pakalpojumu centra vadītāja
— Kopumā lielu atšķirību nav, un nav arī negatīvas pieredzes. Neērtības vairāk ir dokumentu apritē, kas ir ilgāka un lēnāka, jo pamatā viss notiek Aizkrauklē. Vairākus lēmumus, piemēram, zemes nomas vai īres līgumu, iepriekš varēja nokārtot dienas laikā, bet tagad paiet ilgāks laiks. Cilvēkiem tas nepatīk, jo visu jau gribas ātrāk, un ir arī dažādas situācijas. Arī citu jautājumu risināšanā atbildīgo personu loks ir paplašinājies. Tomēr sadarbība un komunikācija notiek, un tā ir pozitīva. Pie visām pārmaiņām jāpierod. Noteikti nesatrauc tas, ka, esot tālāk no centra, pagastiem mazāk pievērsīs uzmanību. Ja pats darīsi, tad būs, jo nekas no gaisa nekrīt. Nekad man nav bijusi pārliecība, ka pilsētai pienākas vairāk un pagastiem mazāk. Katram jābūt saviem skaidri definētiem mērķiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.