Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesiete Baiba Bārda: ko bērnā ieliksi, to viņš tālāk dos saviem bērniem

Klāt maija otrā svētdiena, kad svinam svētkus savam visdārgākajam cilvēkam. Tā ir Mātes diena. Koknesiete Baiba Bārda, lai arī pati ir Katrīnas un Kaspara māmiņa, svētdien dosies uz Ogri, kur apciemos un svētkos sveiks gan mammu, gan vecmammu. Kopābūšanas prieks vienos četras paaudzes.
Projām nebrauks
— Pastāstiet mazliet par sevi!
— Esmu dzimusi Aizkrauklē, bet dzīvoju Kokneses pagasta Bormaņos. Bērnudārza un sākumskolas gadi pagāja Aizkrauklē, pēc tam pārcēlāmies uz Bormaņiem. Mācības turpināju Kokneses vidusskolā. Arī darbs pašlaik ir Koknesē.
Ģimenē bijām četri — es, mamma, tētis un māsa. Ar māsu kādreiz paplūcāmies, bet tad salabām un dzīvojām draudzīgi līdz nākamajai reizei. Tagad māsa dzīvo ārzemēs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.