Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesieši atskatās uz gada nozīmīgākajiem sporta sasniegumiem. “Gada sportisti”-Patrīcija Eiduka un Andrejs Gražulis.

Kokneses sporta centrā aizvadīts Kokneses novada sportistu godināšanas pasākums, kurā par augstvērtīgiem sasniegumiem 2022. gada sezonā sveica 138 novada sportistus, trenerus un ar sportu saistītus cilvēkus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad koknesieši uz starta izgājuši un sacentušies 18 sporta veidos — autosportā, basketbolā, disku golfā, distanču slēpošanā, florbolā, futbolā, galda tenisā, hokejā, krosmintonā, makšķerēšanā, motosportā, peldēšanā, pludmales volejbolā, spēka trīscīņā, šaušanā, volejbolā, vieglatlētikā un sleddogā jeb kamanu suņu sportā. Šī sporta veida pārstāvis, koknesietis Arvis Grigāns, šogad izcīnīja 2. vietu Pasaules kausa kopvērtējumā DS2 kategorijā, skūteru klasē.

2022. gadā koknesieši kopā izcīnīja 18 zelta, 29 sudraba medaļas un 21 bronzas godalgu. Kokneses novada sportisti aizvadījuši sešus startus Eiropas un pasaules čempionātos, vienu — olimpiskajās spēlēs.

Šogad ieviesta arī jauna nominācija — “Kokneses nākotnes zvaigznes sportā”. To pasniedza deviņiem talantīgiem jauniešiem, kuri savā pārstāvētajā sporta veidā jau guvuši ievērojamus panākumus. Ar balvu organizatori cer motivēt un iedvesmot sportistus turpināt strādāt un pilnveidoties, lai iekarotu vēl augstākas virsotnes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viens no visraženāk pārstāvētajiem sporta veidiem Koknesē ir vieglatlētika. Latvijas čempionātos šogad izcīnītas 24 medaļas — tas ir gandrīz divreiz vairāk nekā iepriekšējos gados.

Vēl viens šī gada jaunums ir “Kokneses gada jaunatnes sporta balva”. To saņēma šķēpmetēja Elza Lazdiņa. Par “Gada sportistu” pasludināja basketbolistu Andreju Gražuli, savukārt “Gada sportistes” tituls kārtējo reizi godam pienācās distanču slēpotājai Patrīcijai Eidukai, kura pasākuma laikā bija Šveicē un gatavojās sacensībām. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.