Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kokneses sporta centru turpinās vadīt Dāvis Kalniņš

Kokneses sporta centrs. Foto no visitkoknese.lv

Kokneses sporta centra direktora amatā vēl uz pieciem gadiem apstiprināts līdzšinējais iestādes vadītājs Dāvis Kalniņš. Pašvaldībā nevienam pret viņa darbu nekādu iebildumu nebija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Publisko aģentūru likums nosaka, ka pašvaldības aģentūras direktoru dome pieņem darbā uz pieciem gadiem, tad darba attiecības pārtrauc un izsludina atklātu konkursu šai vakancei. Līdzšinējais aģentūras “Kokneses sporta centrs” direktors Dāvis Kalniņš amatu ieņem jau otro termiņu — 2018. gadā Kokneses novada dome viņu tajā apstiprināja atkārtoti. Tagad pašvaldības izsludinātajā konkursā pieteicās divi pretendenti — līdzšinējais direktors un vēl viens kandidāts, kurš neatbilda noteiktajām prasībām.

Pēc apstiprināšanas amatā Dāvis Kalniņš atzina, ka jāturpina strādāt, jo virziens ir skaidrs: “Nepadarīti darbi būs vienmēr. Vēlamais ir strādāt maksimāli efektīvi, lai cilvēku, telpu un finanšu resursu iespējās spētu panākt maksimāli labāko rezultātu. Pandēmijas laiks iemācīja būt elastīgiem, plānojot pasākumus. Turpinām plānot, bet vairs ne tik garos termiņos. Mēs vēlētos īstenot ieceri par stadiona jeb tiesnešu māju, bet virzība nav tik strauja, tāpēc jāspēj reaģēt un saskatīt citus pilnveides virzienus. Tagad prioritāte ir sporta centra siltināšana. Ēka ir apsekota, un notiek projektēšanas darbi. Mēs apkopojam un domājam par visām vēlmēm un vajadzībām, cenšamies rīkoties pēc konkrētā brīža situācijas un aktualitātēm. Ideju ir daudz gan par sporta dzīvi, gan par iespējamo pakalpojumu klāstu, bet tās ir mainīgas.

Esam atraduši nišas, kurās varam rīkot pasākumus valsts līmenī. Piemēram, pauerliftinga sacensības, un federācija tās jau ir pieteikusi rīkot pie mums arī nākamgad, tāpat dažādas vieglatlētikas sacensības — Viestura kauss, M. Bružika sacensības un citi sporta pasākumi, kas pulcē daudz dalībnieku un interesentu. Tāpat ir sporta veidi, kuros nerīkojam lielas norises, lai nedublētos ar apkaimes pasākumiem. Tā vietā esam atraduši veidu, kas ir piemērotāks mūsu klientiem. Aizkrauklē notiek basketbola turnīrs, savukārt mēs rīkojam “Pick Up” sacensības basketbolā. Pasākums pulcē 12 komandas, arī sievietēm un jauniešiem tā ir iespēja izmēģināt spēkus groza bumbā. Ģimenes sporta dienā, kurā piedalās aptuveni 60 dalībnieku, ikvienam ir iespēja pasportot. Ikdienā kā Aizkraukles novada sporta skolas treneris strādāju ar bērniem. Tas man daudz ko iemāca, redzu, kas bērnus interesē un ir būtisks. Gadu gaitā esmu nonācis pie atziņas, ka ļoti svarīgi jebkurā jomā ir sadarbība visos līmeņos un aspektos, savstarpēja komunikācija, racionāla plānošana un tam sekojošas darbības. Tikpat svarīga ir sporta centra pieejamība, lai pēc iespējas vairāk iedzīvotājiem būtu iespēja izmantot pakalpojumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Neuzskatu, ka daru vairāk, kā prasa mani darba pienākumi, bet tās lietas, kas man varbūt palīdz ikdienā darbus paveikt vieglāk, ir labas zināšanas un izpratne par sportu un ikdienas komunikācija ar jauniešiem, no kā var daudz mācīties.”

Kokneses sporta centra kolektīvā, ieskaitot iestādes direktoru, ir 14 darbinieki. Aģentūra piedāvā peldbaseina, sporta un trenažieru zāles apmeklēšanu, kā arī plašu nodarbību klāstu — peldētapmācību, ūdens aerobiku, hiphopa dejas, jogu, akrobātikas nodarbības un citas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

 1. Sveicināti.
  Šī nu gan ir ziņa.
  Rodas daudz jautājumi Dāvim.
  Kā viņš izskaidrotu mazgadīgo sportistu atrašanos sportistu ballē alkahola reibumā.
  Kā arī to faktu ka šīs pašas sportistes alkahola reibumā atrodas arī sporta centra direktora kabinetā.
  Vaitad Sporta centra direktoram nebūtu jārāda piemērs sportistiem jaunajiem?
  Neščiet pieņemami ka tiek lietos alkahols kopā ar skolniecēm,kurām knapi 14 gadi.

 2. Nu dzeršana jau sporta veids vien ir. jautā kā tādi nezinīši. direktors audzina, katram tak sava pieeja šinim jautājumam. Tu ta redzēji balli, a kas tad ārpus ballēm? Mož treniņi nenotiek vispār? Grozās tik pa kabinetu.

  Kā var tikt direktoros, es ar grib!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.