Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kokneses pamatskola-attīstības centrs saņēmis atzinības zīmi un karogu

KOKNESES PAMATSKOLAI-ATTĪSTĪBAS CENTRAM uz diviem gadiem piešķirts “eTwinning” statuss. No kreisās: “eTwinning” projektu koordinatore Linda Muižniece, Kokneses pamatskolas-attīstības centra direktores pienākumu izpildītāja Sanita Baltcere, Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes vadītāja Sarmīte Kļaviņa, Kokneses pamatskolas-attīstības centra metodiķe Ineta Gerasimova, direktores vietniece metodiskajā darbā Inese Svence un Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Zālītis.

Jau rakstījām, ka Kokneses pamatskolai-attīstības centram šī gada 3. maijā piešķīra “eTwin-
nig” statusu. Aizvadītajā nedēļā iestāde saņēma atzinības zīmi, pateicības vēstuli un karogu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skola iekļuvusi to 26 izglītības iestāžu skaitā, kam šogad šis statuss piešķirts. Tas liecina par pedagogu un skolēnu nozīmīgo ieguldījumu izglītības iestāžu attīstībā, lai nodrošinātu mūsdienīgāku un aizraujošāku mācību procesu.

Pagājušajā nedēļā Aizkraukles novada pašvaldībā ieradās “eTwin ning” projektu koordinatore Linda Muižniece, lai Kokneses pamatskolas-attīstības centra pārstāvēm pasniegtu “eTwinning Skola” atzinības zīmi un Eiropas Komisijas pateicības vēstuli. 20. jūnijā “eTwinning Skola” statusu ieguvušās iestādes tiksies forumā Rīgā, lai dalītos pieredzē un veidotu sadarbību starp Latvijas skolām.

Visā Eiropā ir 4501 izglītības iestāde, kam Eiropas Komisija piešķī-
rusi “eTwinning” statusu, un nu arī Kokneses pamatskolai-attīstības centram tas būs divu gadu garumā. Iestāde statusu “eTwinning Skola” šogad iegūst pirmo reizi, taču šajā aktivitātē iesaistās jau kopš 2009. gada, un šajā laikā tajā ir īstenots gandrīz 70 valstiska un starptautiska mēroga projektu. Padarīto atzinīgi novērtēja arī Linda Muižniece, uzsverot koknesiešu darbīgumu. Pērn Kokneses pamatskola-attīstības centrs saņēma Eiropas “eTwinning” balvu par piedalīšanos projektā par lasītprasmes veicināšanu bērniem, tajā iesaistījās Latvija, Turcija, Rumānija, Spānija un Portugāle. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzziņa

 “eTwinning” ir Eiropas Savienības programmas izglītības, mācību, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi informācijas un komunikāciju tehnoloģijās, metodikas un valodu jomā.

 Reģistrējoties “eTwinning”, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.