Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kokneses jauniešu biedrība piedāvās aktivitātes svētkos. Prezentēs īpašu viduslaiku spēli

Foto no latvia.travel

Kokneses jauniešu biedrība “Solis” īsteno projektu “Solis pagātnē”, piedāvājot dažādas aktivitātes Sama modināšanas svētkos 10. un 11. maijā Koknesē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētku laikā paredzēts, ka darbosies viduslaiku vēstures rekonstrukcijas klubs “Rodenpoys” no Ropažiem, kalēja darbnīca, karavīru telts ar inventāru un galda spēlēm, kā arī piedāvās šaušanu ar loku, šķēpmešanu, kaujas skrējienu ar iespēju ietērpties vieglā kājnieku bruņojumā un veikt šķēršļu joslu, bruņu un ieroču stendā pielaikot bruņu elementus, viduslaiku lauka virtuve ar zupas degustāciju un mākslas darbnīca ar iespēju izkrāsot viduslaiku miniatūras ar autentiskām krāsām, ko papildinās stāstījums par krāsu iegūšanas metodēm un veidiem senlaikos.

Notiks arī dažādas sporta un biedrību “Baltaine”, “Dunense” un “Irši iedvesmo” aktivitātes.

Svētkos prezentēs jauniešu biedrības “Solis” izgatavoto īpaši Koknesei veltītu viduslaiku stila spēli. Tāpat biedrības teltī varēs izmēģināt lielformāta “Eurodesk Latvia” spēli, uzzināt par iespējām jauniešiem, brīvprātīgā darbu un ceļošanas iespējām.

Projekta īstenošanā paredzēts iesaistīt līdz 20 jauniešiem. Tā īstenošana notiek ar Sabiedrības integrācijas fondam finansiālu atbalstu. Biedrības sadarbības partneri projektā ir Kokneses apvienības pārvalde, Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma informācijas centrs, Kokneses sporta centrs, biedrības “Baltaine”, “Dunense”, “Irši iedvesmo”, “Pērses krasts”, “Koknesei” un viduslaiku vēstures rekonstrukcijas klubs “Rodenpoys”. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.