Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kokneses “Gundegas” un “Bitītes” bērni vienu dienu nedēļā peldēs bez maksas

Ilustrācija veidota ar canva.com. Foto: Monkey Business Images

Aizkraukles novada domes deputāti septembra sēdē izskatīja Kokneses apvienības pārvaldes un Aizkraukles novada pašvaldības aģentūras “Kokneses sporta centrs” priekšlikumu noteikt peldbaseina apmeklējuma laiku Kokneses pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Gundega” un Bebru PII “Bitīte” audzēkņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pirmsskolas vecuma bērniem būtu nodrošināta peldbaseina pieejamība, sēdē tika nolemts, ka bērniem no Kokneses PII “Gundega” un Bebru PII “Bitīte” un vienai bērnu pavadošajai personai ir tiesības bez maksas vienu reizi nedēļā apmeklēt peldbaseina mazo baseinu — otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 16 līdz 21, ievērojot peldbaseina apmeklēšanas noteikumus.

“Kokneses sporta centrs savai darbībai finansējumu saņem no Kokneses apvienības pārvaldes, ja tas būtu no novada, tad skatītu iespēju apmeklēt peldbaseinu visa novada pirmsskolas vecuma bērniem. Tas gan nebūtu tik vienkārši, jo pieaudzis to interesentu skaits, kas vēlas apgūt peldēšanu un dara to par maksu. Pašlaik peldbaseinu sākuši apmeklēt Kokneses un Bebru bērni, iespējams, viņiem pievienosies arī bērni no Iršiem.

Šāda iespēja tiek piedāvāta bērniem un viņu vecākiem ar mērķi veicināt peldētprasmi, vairot brīvā laika pavadīšanu ģimenes lokā un veidot priekšstatu par sportiskām aktivitātēm kā ikdienas sastāvdaļu, stiprinot veselību un lietderīgi pavadot brīvo laiku. Bijušajā Kokneses novadā šāds lēmums jau bija spēkā gandrīz 10 gadu, un šo lēmumu vajadzēja atjaunināt jaunajā novadā. Mēs arī varētu mēģināt nodrošināt šādu baseina pieejamību citu novada apvienību bērnudārzu audzēkņiem, bet šie gadījumi ir jāskata atsevišķi un jāizanalizē visi aspekti, lai sadarbība būtu labi organizēta un visi būtu apmierināti,” stāsta Kokneses sporta centra direktors Dāvis Kalniņš. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.