Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesē savāc izlijušo degvielu

19. augusta vakarā Kokneses pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma ar absorbentu savākta dīzeļdegviela, kas 5 m2 platībā bija noplūdusi no kravas automašīnas – informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Citviet Zemgalē

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 19. augusta plkst. 6.30 līdz 22. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 30 izsaukumu – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem un vēl septiņi izsaukumi bija maldinājums.

Piektdien Daugavsalā, Jēkabpilī, dega zaru kaudzes un sausā zāle 3010 m2 platībā, bet Zvaigžņu ielā, Jēkabpilī, – krūmi un sausā zāle 70 m2 platībā. Tukuma novada Tumes pagastā dega meža zemsedze 200 m2 platībā. Gulbju ielā, Jelgavā, dega zaru kaudze 4 m2 platībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien ugunsdzēsēji glābēji vairākas reizes devās arī uz ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanas darbiem. Piektdien no rīta Brīvības ielā Dobelē ar absorbentu tika savākta uz brauktuves izlijusī eļļa. Cilvēki no automašīnām bija izkļuvuši paši saviem spēkiem. Neilgi pēc tam Dobeles novada Bērzes pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma sakārtota ceļa braucamā daļa.

Sestdien pēcpusdienā Zīlānu ielā, Jēkabpilī, vienstāva dzīvojamās mājas dzīvoklī dega no gāzes balons un virtuves siena. Savukārt Meiju ceļā, Jelgavā, piecstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī uz plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens.

Svētdien Jelgavas novada Lielplatones pagastā uz nokulta labības lauka dega vieglā automašīna pilnā 6m2 platībā un labības rugāji 3000 m2 platībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien Dobeles novada Ukru pagatsā dega labības rugāji 50 m2 platībā.
Ugunsgrēku skaitu un to postošās sekas iespējams mazināt, ievērojot piesardzību, apzinoties iespējamos riskus un tos savlaicīgi novēršot, piemēram, lauksaimniecības traktortehnikas aizdegšanos novērsīs regulāra rotējošo detaļu un mezglu vārpstu attīrīšana no degtspējīgiem materiāliem.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 175 izsaukumus – 56 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā astoņus uz meža ugunsgrēkiem, 85 uz glābšanas darbiem, bet 34 izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.