Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesē “Pīlādzīti” un Latvijas Sarkano krustu vēlas pārcelt uz citām telpām

Kokneses ģimenes atbalsta dienas centrs. Foto no facebook.com/koknesesdienascentrs

Pārmaiņas plānotas iestādēm un iemītniekiem ēkā Vērenes ielā 1, Koknesē, kur ir sociālais dienests, dienas centrs, iekārtotas telpas senioru klubiņam “Pīlādzītis” un Latvijas Sarkanajam krustam. Visus paredzēts pārcelt uz citām telpām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ēkā Vērenes ielā 1 strādā sociālie darbinieki, atrodas Kokneses ģimenes atbalsta dienas centrs, ir telpas sabiedriskajām organizācijām un sociālie dzīvokļi. Aizkraukles novada domes izpilddirektors Uldis Riekstiņš atzina, ka šis jautājums pašvaldībā apspriests jau iepriekš un visticamāk tuvākajā laikā to sāks risināt, jo minētā ēka ir diezgan sliktā stāvoklī.

— Primārais, kāpēc to vēlamies darīt, ir tas, ka ēku ziemā grūti apsildīt, un cilvēki spiesti strādāt diezgan vēsās telpās. Arī komunikācijas jāmaina. Lai kaut ko uzlabotu, ēka ir kapitāli jāpārbūvē. Pašvaldībai nav lietderīgi uzturēt un remontēt īpašumus, kas prasa lielus ieguldījumus, ja mums ir piemērotas telpas citviet. Arī pārvaldes ēka Koknesē, kas nav pilnībā izmantota. Līdzīga situācija ir arī citviet novadā, tāpēc mēģināsim vairāk vienuviet koncentrēt savas iestādes un struktūrvienības. Katrā ziņā neviens bez telpām nepaliks, arī sociālajos dzīvokļos dzīvojošie, — teica Uldis Riekstiņš.

Kokneses apvienības pārvaldes vadītāja Agrita Vagoliņa atzina, ka jādomā par piemērotiem apstākļiem gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem. Daudz ērtāk arī būtu, ja sociālie darbinieki strādātu pārvaldes ēkā, bet ģimenes atbalsta centrs atrastos tuvāk mācību iestādei, lai nav jāmēro ceļš uz Vērenes ielu 1, šķērsojot dzelzceļu.

Pagaidām tā gan vēl ir tikai iecere, un pašvaldības deputāti nav lēmuši par šo jautājumu. Nav arī lemts, ko darīs ar ēku pēc tās atbrīvošanas. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.