Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesē atver Zaļo klasi

KLASE zem klajām debesīm.
Sandras Pumpures foto

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas teritorijā izveidota Zaļā klase, kas paredzēta gan mācībām, gan dažādām nodarbībām un aktivitātēm brīvā dabā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzekļus Zaļā klases izveidei bija iespēja gūt, ņemot valsts budžeta aizņēmumu pašvaldību izglītības iestāžu investīciju projektiem. Tās konceptu izstrādāja šīs skolas absolvente arhitekte Agra Bērziņa, kura iepriekš projektēja mācību iestādes pasākumu zāli. Būvniecība sākās šogad jūlijā un pabeigta oktobrī, tās izmaksas — 111 039,23 eiro. Klasē skolas iekšpagalmā ir soli ar galdiem un arī neliela skatuve.

Mācību iestādes direktore Inese Saulīte stāsta, ka tas ir labs papildinājums skolas darbā, kur varēs ne tikai mācīties, bet arī radoši izpausties. Piemērotos laika apstākļos klasē varēs notikt jebkura mācību priekšmeta stunda, kā arī nelieli pasākumi vai koncerti. Tā kā klases izveide pabeigta nesen un laukā ir krietni vēss, stundas tur nav vēl bijušas, bet ieceres turpmākajam darbam ir. Papildus tur ir divi tenisa galdi, ko bērni gan jau aktīvi izmanto brīvajā laikā. 

Agra Bērziņa atzīst, ka viņai ļoti patīk rezultāts un ir gandarījums, ka iedzīvotāji to atzinīgi novērtē. Sākotnēji, ar skolas pārstāvjiem apspriežot klases izveidi, galvenais akcents bijis rotaļu iespējas bērniem, bet ideja izvērtās par atvērtu vietu visiem, un apkārtējie to jau pamanījuši. Labas iespējas dos arī skatuvīte, kur var rīkot pasākumus un kļūt par jauno mūziķu pirmo uzstāšanās vietu. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.