Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ko rāda amatpersonu deklarācijas

Ik gadu valsts amatpersonām, tostarp arī pašvaldību deputātiem, jāsniedz deklarācijas, kurās jānorāda informācija par nekustamajiem īpašumiem, transportlīdzekļiem, amatiem, parādsaistībām, izdevumiem, piederošajām kapitāla daļām, skaidrās un bezskaidrās naudas uzkrājumiem, darījumiem, ja to summa pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas. Ielūkojoties tajā deklarācijas daļā, kas publiski atrodama ikvienam interesentam, var redzēt, cik turīgi ir mūsu deputāti un kā viņu ienākumi mainījušies, sākot darba gaitas jaunā novada domē.

Deklarācija bez izmaiņām

Aizkraukles novada domes deputāte ZANE ROMANOVA ikdienā pilda Aizkraukles novada Interešu izglītības centra vadītājas pienākumus, domē darbojas divās komitejās un divās komisijās, kā arī ir biedrības “Vecāki Aizkrauklei” valdes locekle. Īpašumā ir dzīvoklis Aizkrauklē un nekstamais īpašums Jelgavā. Ne amatu, ne īpašumu ziņā nekas nav mainījies, salīdzinot ar gadu iepriekš. Vienīgais ienākumu avots ir atalgojums par darbu pašvaldībā

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.